Dyskusja na temat naszych planów na wiosnę 2024

dorocia

Zespół Grepolis
jakim językiem się posługujecie
Językiem obowiązującym jest angielski co oznacza, że wszystkie Wasze zgłoszenia, uwagi, zastrzeżenia, propozycje i podpowiedzi muszą zostać przez nas przetłumaczone na język angielski. Tak samo w drugą stronę czyli ogłoszenia, informacje, artykuły na Forum oraz Wiki muszą zostać przez nas przetłumaczone na język serwera, w naszym przypadku język polski.
 

dorocia

Zespół Grepolis
No to wiem. Ale ciekaw jestem nad jakimi prośbami i wnioskami konkretnie pracuje innogames.
Propozycji i uwag Graczy ze wszystkich serwerów językowych jest przecież wiele. Dodatkowo cały czas trwają prace nad błędami, zarówno tymi zgłoszonymi jak i tymi, które zostały przez Was niezauważone lub niezgłoszone, a wykryte przez devów.
Nie mamy informacji, nad którą propozycją aktualnie pracują nasi devowie.
 
Czy to znaczy, że w marcu nie będzie nowego serwera? Co za tym idzie przerwa między serwerami będzie dłuższa niż w ostatnim czasie to bywało?
 
Propozycji i uwag Graczy ze wszystkich serwerów językowych jest przecież wiele. Dodatkowo cały czas trwają prace nad błędami, zarówno tymi zgłoszonymi jak i tymi, które zostały przez Was niezauważone lub niezgłoszone, a wykryte przez devów.
Nie mamy informacji, nad którą propozycją aktualnie pracują nasi devowie.
No to ciężko to skomentować. "Pracujemy nad jakimiś tam wnioskami i prośbami" to jest coś do czego można podejść wyłącznie neutralnie, bo właściwie te prośby i wnioski to może być wszystko.
 
Dlaczego dopiero na kwiecien server a nie już dajcie swiat 5/3\5 cuda 3 miasta na start kiedy znowu taki wejdzie na panel ostatnio same olimpy byly i dominacje
 
Czy wymagany jest "dzienny rozkład działań/zajęć"? Bądźmy poważni...
A czy Pani uważa że napisanie że pracujemy nad prośbami jest wystarczające ?

W wątkach zaakceptowanych wiszą pomysły z 2016 roku i z 2023. To fajnie było by określić w jakiś sposób inno podchodzi do tych tematów.
 

dorocia

Zespół Grepolis
To, że jakaś propozycja została uznana przez nas za godną uwagi i została przekazana devom nie oznacza, że zostanie ona wprowadzona w grze. Paragraf 1. zasad podforum "Propozycje" mówi o tym w sposób jednoznaczny i niebudzący wątpliwości, cytuję
O realizacji propozycji decydują twórcy gry, firma InnoGames GmbH.
 

dorocia

Zespół Grepolis
A czy Pani uważa że napisanie że pracujemy nad prośbami jest wystarczające ?
Rozumiem Wasze stanowisko, ale tak właśnie uważam. Wdawanie się w szczegóły propozycji, których finalizacja może wymagać zbyt dużych zmian w grze i mogą zostać z tego powodu odrzucone, mija się z celem. Praca nad jakimś pomysłem nie oznacza, że zakończy się ona jego zaakceptowaniem - praca nad danym pomysłem to także analiza możliwości i celowości jego wprowadzania. Moim zdaniem liczy się efekt końcowy czyli zaimplementowanie go w grze. A o tym, że propozycja zostaje wprowadzona (jeżeli posiadamy takie dane), informujemy Graczy w komunikatach o aktualizacjach.
 
Do góry