Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20310

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Co by nie było to wesoło chociaż z tobą jest :)
Lece pozdro:cool:
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

comment_4gWQgX5Aq4MeSzS8gmcag8JnNfdfOERs.jpg
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ale słuchaj.... tak jak pisałem trzeba było normalnie PODBIĆ nam tego cudak i wtedy nikt by nic nie powiedział

tak trzeba było i pewnie byśmy próbowali jak tylko byście nam dali szanse. Ale Twój wódz nie dał nam tej szansy i wyszło jak wyszło


a że woleliście zdobyć go poprzez słabość i debilizm Naszego Glorka to inna sprawa....

nie nie woleliśmy. To że ktoś ukradł to wina tego co mu coś zginęło?? czy tego co kradł?

a dobrze wiedziałeś Manfred że podbicie Naszego Cudaka w normalnych okolicznościach równało się z 10 %

tak wiedziałem że to nie jest łatwe ale się nie poddawaliśmy.

sprawa minęła i punkt widzenia zależy od siedzenia. Ale warto czasami zobaczyć wszystko cudzymi oczami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja nadal twierdze ze te nowe systemy to dla ludzi co nie siedzą na grze, 12 h czekać aż skończy się podburzanie i kolona słać to wystarczy raz na dzień się zalogować wpis na forum i niech soj broni zbieranina bobów tylko jest.
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja nadal twierdze ze te nowe systemy to dla ludzi co nie siedzą na grze, 12 h czekać aż skończy się podburzanie i kolona słać to wystarczy raz na dzień się zalogować wpis na forum i niech soj broni zbieranina bobów tylko jest.

no i w wielu masówkach są tacy gracze, dlatego ludzi trzeba dobierać rozważnie, a nie brać byle kogo :)

i ten system jest dla graczy, którzy poza grepo mają też ciekawe zajęcia w realu i godzinka czy nawet więcej poza grą, nie wiąże się ze stratami miast jak to zazwyczaj na starym systemie bywa, dlatego ja zawsze będę preferował nowy system, bo może i w pracy mam czas siedzieć cały czas na grze, ale ile można... sport jakiś też trzeba uprawiać, czy w ogóle jakiekolwiek inne zajęcia czy obowiązki poza grepo
Stary system jest dla maniaków- oczywiście nie wszyscy- ale większość typowych maniaków- "nolifów" woli stary system, z przyczyn, które podawałem kilka stron wcześniej
 

DeletedUser25863

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Stary nowy. A moja łopatka jest większa.
@up, nie logiczne jest wiedzieć czym kierował się gracz przy wyborze systemu. Piszesz o wykorzystywaniu nieaktywności graczy na starym jakby na nowym się z tego nie korzystało.
Sam gram na nowym, bo pierwszy świat na psi i po prostu mi się spodobało.
Na każdnym systemie są maniacy, bobowie i cała reszta.
A co do nowego świata, wystartować wystartuje, ale zapału i złota do dłuższej gry nie mam.
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ale wy gadacie jaki to system jest lepszy xD Stary wymaga więcje czasu i tyle koledzy natomiast nowy mniej :) Grałem na retimno to wiem że aktywnemu jest ciężko wstawić kolona bo cofki są wręcz banalne.Natomiast na nowym broni się dużo ciężej ponieważ na starym nie liczy się czy ten atak wejdzie czy nie natomiast na nowym liczy i czasami jak leci ci ok. 10 kolonów na pare miast to mamy mały problem na starym jest to żaden bo 10 cofek i tadam wszystko leży
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja nadal twierdze ze te nowe systemy to dla ludzi co nie siedzą na grze, 12 h czekać aż skończy się podburzanie i kolona słać to wystarczy raz na dzień się zalogować wpis na forum i niech soj broni zbieranina bobów tylko jest.


tak własnie jest jak grasz przeciw amatorom. Ale jak grasz przeciw w miare dobrym sojuszom to nie wystarczy dac info do soja a reszta zrobi swoje czyli zabunkruje wioskę. Bo jak wpakuje dobry sojusz bunty to bedzie ich u Ciebie z 10 a do tego u Twoich kolegów z 30. Nie da się tyle wiosek obstawic - wtedy trzeba siedziec i czekac. Czekac i wypatrywac gdzie leci kolon i ile kolonów i czy fejkowe czy nie.

Nie chce się tu wymądrzać bo nie o to chodzi - gram na wszystkich systemach i lubie oba. Każdy ma pewne plusy i minusy ale opowiadanie o lepszym i gorszym czy też o łatwiejszym czy trudniejszym nie jest dobre bo to nie prawda.
Uważam że i na jednym i na drugim trzeba się nastarac by coś z tego wyszło jak się ma godnych przeciwników.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

10 kolonów na pare miast to mamy mały problem na starym jest to żaden bo 10 cofek i tadam wszystko leży
smiley_emoticons_biggrin.gif


na starym 10 cofek a na nowym 10 klinów - niby wielka różnica a robi to samo :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na starym jest klin i cofka ,więc jeśli chodzi o obronę to jest łatwiej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Więcej baranów jak tu, nie widziałem na żadnej łące...

déjà vu...??

Za każdym razem, gdy wychodzi jakikolwiek nowy świat, pojawiają się zwolennicy dwóch systemów podboju i hejtują...
Czy wy nie macie nic lepszego do robienia, tylko się sprzeczać, który system jest naj...?
Nigdy was nie zrozumiem.... i nie chcę rozumieć... :p
 

DeletedUser22236

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Więcej baranów jak tu, nie widziałem na żadnej łące...

déjà vu...??

Za każdym razem, gdy wychodzi jakikolwiek nowy świat, pojawiają się zwolennicy dwóch systemów podboju i hejtują...
Czy wy nie macie nic lepszego do robienia, tylko się sprzeczać, który system jest naj...?
Nigdy was nie zrozumiem.... i nie chcę rozumieć... :p
co racja to racja
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

tak własnie jest jak grasz przeciw amatorom. Ale jak grasz przeciw w miare dobrym sojuszom to nie wystarczy dac info do soja a reszta zrobi swoje czyli zabunkruje wioskę. Bo jak wpakuje dobry sojusz bunty to bedzie ich u Ciebie z 10 a do tego u Twoich kolegów z 30. Nie da się tyle wiosek obstawic - wtedy trzeba siedziec i czekac. Czekac i wypatrywac gdzie leci kolon i ile kolonów i czy fejkowe czy nie.

Nie chce się tu wymądrzać bo nie o to chodzi - gram na wszystkich systemach i lubie oba. Każdy ma pewne plusy i minusy ale opowiadanie o lepszym i gorszym czy też o łatwiejszym czy trudniejszym nie jest dobre bo to nie prawda.
Uważam że i na jednym i na drugim trzeba się nastarac by coś z tego wyszło jak się ma godnych przeciwników.

- - - Automatycznie połączono posty - - -




na starym 10 cofek a na nowym 10 klinów - niby wielka różnica a robi to samo :)

Tak tyle że na nowym nie ciężej jest te kliny zrobić ponieważ:
Koleś może mieć szybciej kolona niż my biremy
AT na wysyłaniu klina :p
Albo kolon w obstawie 200 ogni na starym to nie zadziała bo mamy cofke :)
 

DeletedUser25698

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Więcej baranów jak tu, nie widziałem na żadnej łące...

déjà vu...??

Za każdym razem, gdy wychodzi jakikolwiek nowy świat, pojawiają się zwolennicy dwóch systemów podboju i hejtują...
Czy wy nie macie nic lepszego do robienia, tylko się sprzeczać, który system jest naj...?
Nigdy was nie zrozumiem.... i nie chcę rozumieć... :p

jedynym baranem jakiego spotkałem na grepo jesteś ty nie potrafisz normalnie grać ani wygrać i jeszcze masz czelność oceniać innych
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dokładnie ja też nie widziałem większego Słupa i Nooba ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Hahahaha...
smiley_emoticons_lol.gif


Uderz w stół, a nożyce się odezwą...
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Bardzo proszę bez obrażania siebie wzajemnie.
 

DeletedUser25698

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Hahahaha...
smiley_emoticons_lol.gif


Uderz w stół, a nożyce się odezwą...
smiley_emoticons_auslachen2.gif

widzisz nawet nie potrafisz dać jasnej odpowiedzi naobiecywałeś ludziom z innych sojuszy koronki a mało tego zaoferowałeś coś grubszego za słanie łask. przypominasz mi pewnego małego człowieczka który też obiecał swojemu narodowi i innym którzy się do niego dołączą panowanie nad światem i nic mu z tego nie wyszło tobie też się nie uda

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Bardzo proszę bez obrażania siebie wzajemnie.

jeżeli wyrażanie swoich opinii bez używania wulgaryzmów uważasz za obrażanie to bardzo przepraszam ale widziałem gorsze wypowiedzi na które support nie reagował
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

widzisz nawet nie potrafisz dać jasnej odpowiedzi naobiecywałeś ludziom z innych sojuszy koronki a mało tego zaoferowałeś coś grubszego za słanie łask. przypominasz mi pewnego małego człowieczka który też obiecał swojemu narodowi i innym którzy się do niego dołączą panowanie nad światem i nic mu z tego nie wyszło tobie też się nie uda

Misiu Kolorowy.... jakbyś nie zauważył, to świat jeszcze trwa...
smiley_emoticons_winken4.gif


A tym czasem życzę miłej nocki... Dobranoc....
smiley_emoticons_sleep.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry