Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Bez szans, tam u patryka w soju ponoc byla tak ostra selekcja przy rekrutacji, ze nikt jej nie przeszedl :) Niedawno wspominał, że jemu samemu ledwo się udało :)

noo , 70% osób poszło do rozbiórki , 20% ze strachu szaraki walnęli , a 10% to Patrykmy , sam postawił cuda
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Brawo Inno
smiley_emoticons_bravo2.gif
Profesjonalne podejście do sprawy. Grać już od dawna mi się odechciewa ze względu na to co robicie, ale teraz jeszcze bardziej
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
, wasze słowa nic nie są warte, a zaangażowanie zerowe. Już od dawna jest tak że to my jesteśmy dla gry a nie gra dla nas. A powinno byc zupełnie odwrotnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Inno dało nadzieję że świat ruszy jeszcze w tym roku i ruszy ale przełożą termin na 29 grudnia by wykupić z eventu wszystkie nagrody z poprzednich dni bo to bardzo opłacalne
a nie z 17 tak ja było planowane
nie bójcie się oni wiedzą jak na święta jeszcze zarobić :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

zobaczcie sobie na ilosc wejsc w temacie "nowy swiat Gala" - 2100 wejsc w ciagu 3 dni. I ktos mi powie ze im sie nie oplaca tak trzymac wszystkich do ostatniej chwili :D
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

zobaczcie sobie na ilosc wejsc w temacie "nowy swiat Gala" - 2100 wejsc w ciagu 3 dni. I ktos mi powie ze im sie nie oplaca tak trzymac wszystkich do ostatniej chwili :D

ale to dzieki Patrykowi, bo tak szybko tutaj wszystko rozegral....teraz ilosc postow szybko zmaleje. Co wiecej w Inno tak sie zdziwili szybkosia wygrania tego swiata, ze jeszcze dolacza ankiete na gracza roku 2015 na serwerze Gala.

Moze jakies obstawianie ustawien ? Doktor na przyklad przeleje 50k zlota temu kto dobrze pierwszy trafi :)
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ale tu nie chodzi o ilosc osob, tylko dokladnie o ilosc wejsc :) nic innego :) im wieksza ilosc wejsc, tym wieksze szanse na dobrego sponsora :) (oczywiscie najwiekszymi sponsorami sa sami gracze czyt. zlotnicy)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Hm... to może coś powiem albo opowiem o aktywności gracza Smoczy Jeździec
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry