Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser26342

Guest
Odp: Nowy świat

ee znowu stary system :(
może wejde :( może nie :(
predkość fajna ale ja nowy wwole ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Dobre ustawienia ale te morale ;/
Czekam na następny 4/4/4 stary system bez morali :D

p.s będzie możliwość kiedykolwiek wybrania sobie ustawienia świata tak jak było to przed Retimno
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

a powinna być taka możliwość
gra jest dla graczy wiec dlaczego oni nie mogą decydować z jakimi ustawieniami chcą grać ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Oczywiście ale pomyśl jak by gracze wybrali ustawienia to by chcieli tam grać wiec zlotko by poleciało jeszcze szybciej niż na innych światach :D
 
Odp: Nowy świat

Oczywiście ale pomyśl jak by gracze wybrali ustawienia to by chcieli tam grać wiec zlotko by poleciało jeszcze szybciej niż na innych światach :D

nie do końca tak jest ... większość lubi szybkie światy i jakby brali pod uwagę to czego my chcemy to puszczaliby z prędkością 3x , 4x , a może nawet 5x ... a jak puszczą z wolną prędkością , a ktoś ma chcice to i tak pójdzie :D i wyda więcej złota żeby przyśpieszyć budowe/rekrutacje :) tak było na zakros , nieźle zarobiłem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Racja, nie pomyślałem o tym ale to dzięki nam a raczej naszej kasie istnieją wiec mogliby od czasu do czasu pozwolić na wybranie ustawień :D
 

DeletedUser25070

Guest
Odp: Nowy świat

Witam, wiadomo czy dziś wystartuje nowy świat?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowy świat

Żadna zmiana nie była obwieszczana, więc powinien wystartować tak, jak to było podane w ogłoszeniu...czyli dzisiaj:)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Nowy świat

a ja dziś sie logłem na nowy angol i zawsze to samo - panika w okolicy
smiley_emoticons_biggrin.gif


Hey! Are you here for serious? With polish group or lonely road?
 

DeletedUser16121

Guest
Odp: Nowy świat

"Nie zapomnijcie podzielić się z nami swoją opinią na temat nowego świata!"
A i owszem. Nie zapomnę wyrazić swojej opinii o nowym świecie ;) Skoro: "Natychmiastowe ukończenie zlecenia: jest na TAK" to ja ze swoim udziałem na tym świecie jestem na: NIE ! :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

świat byłby bardzo dobry gdyby nie te morale

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Może na 6 urodziny grepolis pozwolicie nam wybrać ustawienia na kolejny świat ? :)
 

DeletedUser26709

Guest
Odp: Nowy świat

a co tutaj tak cicho nie ma chętnych na nowy świat, mam nadzieję że z nowym podbojem tym razem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

świat wystartuje 2 tygodnie przed świetami wielkanocnymni żeby dotrzymać słowa co do eventów czyli świat musi mieć przynajmniej 2 tygodnie :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry