Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

1.5 roku temu był taki świat. A ciągle jest z prędkością 2 lub 3 :(
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Światy 1x są prawdopodobnie najmniej dochodowe dla Inno, więc nie liczyłbym na to, że w danej chwili będzie aktywnych więcej światów o prędkości 1x, niż 2 (stary i nowy podbój). Jak zamkną, lub będzie bardzo blisko zamknięcia Olimpii lub Zakros, to może się coś pojawi, wcześniej nie liczyłbym na to.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Olimpia sie chyba właśnie zamyka, Zakros też w ciągu dwu miesięcy powinno. Myślę, że są to światy najbardziej dochodowe dla INNO, gdyż na takim żółwiu, to człowiek wyda każda kasę, byleby się coś zbudowało:) W potrzebie w szczególności, czyli murek w 2 h 25 lvl.

Najlepiej, to jedynie słuszne 2/2/2. Ani za szybko ani za wolno. System podboju obojętny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Najlepiej, to jedynie słuszne 2/2/2. Ani za szybko ani za wolno. System podboju obojętny.

Nie ma czegoś takiego. Powiem nawet, że moim zdaniem, to najmniej pożądany świat, bo dla jednych za szybko, dla innych dla wolno...przynajmniej dla mnie światy poniżej 3x są za wolne. Teraz np. dzięki bonusom społecznościowym np. Gela można powiedzieć, że to taki świat 4,8x (3x + 60%) i jest on wręcz idealny ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Kiedy nowy świat...ciągle te same pytania
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
moim zdaniem nie prędzej jak rozpoczną się cudaki na geli, czyli jakieś 2 miesiące. prawdopodobnie będzie to świat ze starym systemem podboju.Jak dobrze pamiętam Inno obiecało graczom preferującym stary system możliwość wyboru ustawień w drodze ankiety - tak jak to było w przypadku Idalium..wydaje się więc, iż tak szybko nie doczekamy się świata wolnego o prędkości 1, przynajmniej nie będzie to następny otwarty świat - choć mogę się mylić
smiley_emoticons_drunk.gif

Zacytuję siebie samą, żeby sprostować:

Jeśli chodzi o ankietę z systemem podboju - niestety nie dało rady, trzy światy ze starym systemem pod rząd to byłoby za dużo :( Z mojej strony mogę tylko obiecać, że w najbliższych miesiącach postaram się o ankiety, w których ustalony będzie z góry stary system. W tym momencie nie jestem w stanie stwierdzić czy ankieta mogłaby pojawić się przed startem najbliższego świata czy trochę później, ale zobaczymy co da się zrobić.

W ankiecie na 99% wygrałby świat z prędkością x4, dlatego nie możemy jej zrobić w dowolnym terminie, musimy dostać akceptację od szefów, którzy zadecydują czy w tym momencie może wystartować tak szybki świat, czy powinien być wolniejszy. Dlatego nie jest wykluczone, że świat po Idalium będzie wolniejszy, a ankieta ze starym systemem może pojawi się przy jednym z najbliższych światów :) Zachęcam jak zwykle do zamieszczania waszych sugestii, nie tylko w sprawie prędkości, ale i innych ustawień, np. liczby członków sojuszu czy bonusu nocnego.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

np. liczby członków sojuszu czy bonusu nocnego.

Czy są możliwe pewne...niestandardowe wariacje? Np. taki świat ekskluzywny, gdzie nie ma bonusu nocnego, świat jest bardzo szybki (np. 5x), liczba członków sojuszu to 15-20 osób, ze specjalnymi wymaganiami, żeby wejść na taki świat (np. te dotychczasowe nic nie znaczące odznaczenia, np. min. 1 raz agresor, obrońca, nieustępliwy wojownik (IV), heroiczna śmierć (IV)) ? Podane wartości to tylko przykład, luźna propozycja, którą można by skonkretyzować przez dyskusje, ankiety, ale żeby to miało sens, pytaniem jest czy byłaby w ogóle taka możliwość? Taki świat nie powinien też powstać z dnia na dzień, tylko informacja powinna się pojawić np. 2 czy 3 miesiące wcześniej, aby sojusze, ludzie, mogli się przygotować, zebrać, zorganizować, "dobić" do wymagań wejścia na taki świat. Cały czas dajecie nowości, piszecie, że robicie to i to dla nowych graczy...a może zrobić coś fajnego dla osób, które grają w to trochę dłużej?

edit. oczywiście taki świat powinien wystartować moim zdaniem najlepiej koniec września-początek października.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

W ogóle dobrze byłoby, gdyby firma podawała w półrocznych lub rocznych planach jakie światy wystartują i mniej więcej kiedy.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Pewnie takiego planu nie ma. Wiele zależy zapewne od tego jakie światy aktualnie trwają i kiedy się skończą. Jakieś ogólne warunki otwierania nowych światów zapewne są w Inno ustalone, ale takich ustaleń zapewne nikt zwykłym graczom nie przekaże...
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Kiedyś było mówione ,że na najnowszym świecie musi być ileś tam graczy by mógł powstać kolejny świat , dlatego coraz rzadziej są otwierane , ponieważ coraz mniej ludu w to gra
 

DeletedUser26558

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dlatego nie jest wykluczone, że świat po Idalium będzie wolniejszy, a ankieta ze starym systemem może pojawi się przy jednym z najbliższych światów Zachęcam jak zwykle do zamieszczania waszych sugestii, nie tylko w sprawie prędkości, ale i innych ustawień, np. liczby członków sojuszu czy bonusu nocnego.

ostatnimi czasy mamy do czynienia z samymi szybkimi swiatami,moze warto by przemyslec sugestie o czyms wolniejszym,ale moze nie zolwim 1x1x1... dosc charakterystyczne ustawienia ostatnimi czasy mielismy na Zakrosie,gdzie kazdy (mniej lub wiecej aktywny) mogl cos dla siebie odnalezc. swiat x1,ale wojsko pomykalo x2 czyli powalczyc tez bylo jak.
gralem tam i przez kolejne swiaty tez sie przewinalem,na szybkim swiecie jest fajnie,jednak gdy brakuje czasu na szybkim swiecie nie ma mozliwosci "delikatnego odpuszczenia",a gdy swiat rozwija sie wolniej,ale walka trwa mozna sie "przekwalifikowac" i przetrwac ten czas "zapracowania".

warto natomiast pomyslec nad ewentualnym bonusem nocnym,gdyz urozmaica on sposob prowadzenia ofensywy. moze jakis niestandardowy...23-5
,bonus krotki, a swiat wolniejszy to i wiecej kombinacji:)
limit czlonkow...tutaj optowalbym za czyms wiekszym,ma sie wtedy miejsce dla wszystkich w 1czlonie,nie trzeba robic 3-4odlamow przy wiekszej grupie,a wiele to ulatwia.
co do opinii o oplacalnosci dla Inno,mysle ze tam gdzie ma poplynac zlotko,niezaleznie od predkosci poplynie:)
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

bonus od 23-5 przy wolnym świecie? nie...już idalium wyszło mi bokiem przy chociażby 7 dniowej ochronce..nigdy więcej
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Skoro admini proszą o opinię, proszę uprzejmie. Kiedyś proponowałem prędkości Zakrosa jako x1/x2/x3 (na nowym systemie) i były to najlepsze ustawienia na jakich przyszło mi grać w grepo. Prędkość x1 co prawda jest uciążliwa na początku ale w późniejszym okresie pozwala np. mi na traktowanie grepo jako odskoczni a nie głównego punktu, od którego zaczynam planowanie doby. Dla mnie np. x2 jest już za szybkie. Natomiast x2 w jednostkach sprawdziło się wg. mnie świetnie bo wojsko, które pieczołowicie wybudowaliśmy może popłynąć proporcjonalnie dalej. Ryzyko jest zatem mniejsze co zachęca do gry militarnej a więc znacznie bardziej interesującej. Handlarz x3 to dla mnie taki przyjazny dla użytkownika interfejs. Można odbudować kolejki w wielu miastach w krótkim czasie (wieczorna sesja z grepo). Co prawda komplikuje on Erę Cudów ale EC na Zakrosie akurat był dość zawziętym wyścigiem.

W skrócie, prędkość x1/x2/x3 sprzyja grze wojskiem a nie surowcami przy jednoczenym znacznym ograniczeniu czasu potrzebnego do poświęcenia grepolis.

Jedyne co bym zmienił w ustawieniach Zakrosa to morale. Mi osobiście nie przeszkadzało ale wiele osób na nie narzekało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Start: 02.05.2016
System podboju:nowy
Natychmiastowe ukończenie zlecenia:nie (ale pewnie się nie da bo małe zarobki)
Wioski z punktami walki:tak
Anty-timing:+/- 10
Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu:x1/x2-3/x3
Ochrona początkujących:5 dni (tyle dni wystarczy bobowania)
Limit członków sojuszu:100 (nie ma co się rozdrabniać i dzielić a zmniejszenie liczebności powoduje tylko nie zliczoną ilość klonów)
Morale:nieaktywne (wystarczy już chowania się za drobnym miasteczkiem)
Bonus nocny:00:00-06:00

:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak zostawicie premkę i skracanie budowli to zagram :p inaczej, nawet mowy nie ma. A resztę za golda WON!
Podobnie jak wyżej dwaj panowie ,z tym, że bonus max do 23;00 :p

Moralne nieaktywne(nie ma co się rozdrabniać,jak wszystkich to wszystkich)
 

DeletedUser22763

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

prędkość x1 :)
Nie mam czasu grać więcej niż 1h dziennie.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ciekawe co wymyślą..nowy czy stary system;)

A który system byście woleli? Ostatnio robiliśmy 2 światy z nowym, 2 światy ze starym, podoba się wam taki układ czy chcielibyście powrotu do przeplatanki nowy-stary?

Osobiście podoba mi się propozycja świata 1/2/3, chociaż wolałabym stary system, ostatni stary serwer z x1 to Olimpia, która wystartowała w styczniu 2014 :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23718

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

predkosc taka jak piszesz jest super.
system podboju- nowy.
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Trzymając się ostatnich trendów czyli 2xstary, 2xnowy, 2xstary, to mamy ewidentnie czas na nowy.
Wciąż czynny jest wolny świat na starym systemie - Delos (2/1/1), nowego wolnego nie ma.
Gdy weźmiemy pod uwagę forum/ankiety, to gracze starego systemu zdecydowanie preferują szybsze ustawienia.

Więc wiadomo, ze będzie wolny świat, a jeżeli wolny, to zdecydowanie nowy system.
 
Status
Zamknięty.
Do góry