Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja caly czas czekam na swiat z podobnymi ustawieniami jak na Ypsilonie tam byla zabawa :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

miejmy nadzieję, że Olympia nas nie zawiedzie. może są już jakieś przecieki kiedy Olympia powstanie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A może tak świat dla dziadków :D jak na gammie

Prędkość x1 bonus nocny od 22:00 - 8:00 :) stary system podboju bez morale bez skracania czasu budowy i rekrutacji :)

Ale ludziom by trzeba było też wysyłać maile parę dni przed powstaniem świata, może ktoś kto kiedyś grał wróci do tego :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No tak, trzeba wysłać np. mi maila, bo jestem babcią już. Dziękuję Sparkorn ;)
Grałam na alfie prawie 4 lata i nie czuję się stara.

Ja jednak czekam na szybki świat - chciałabym zagrać na takim z super szybkością i bez morale. Więcej wymagań nie mam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Oj tam to chodziło o ludzi co kiedyś np grali ale skończyli z braku czasu etc :) a mają rodziny i w ogóle i nie siedzą 24/7 jak dzieci :) np. Ja.

Kiedyś grałem ale teraz za szybko wszystko leci - jest na pewno trochę graczy co tak myślą ale nie zaglądaja na forum dlatego te powiadomienia by się przydaly :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Wpuszczanie swiatow czesciej.

Ech powracające jak bumerang pytanie, na które nie znamy odpowiedzi. Tymniemniej jak tylko będziemy znać na nie odpowiedź to stosowne ogłoszenie na pewno się pojawi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja jednak czekam na szybki świat - chciałabym zagrać na takim z super szybkością i bez morale. Więcej wymagań nie mam :)
Mi też brakuje jakiegoś szybkiego, byleby ze starym podbojem.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie swiatow czesciej.

Ech powracające jak bumerang pytanie, na które nie znamy odpowiedzi. Tymniemniej jak tylko będziemy znać na nie odpowiedź to stosowne ogłoszenie na pewno się pojawi.


Kto tworzy te serwery? Wy, czy ig?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie swiatow czesciej.

Dzieki za odpowiedz :)

Planowaliscie kiedys swiat bez Premium? :confused:
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Wpuszczanie swiatow czesciej.

Z tego co pamiętam nawet na Plemionach, które były pierwszą grą InnoGames od początku były dostępne opcje premium. Zakładając firmę, inwestując w sprzęt, ludzi i rozwój produktów każdy będzie zainteresowany zwrotem inwestycji i zyskami. Mając zyski firma może wspierać działalność charytatywną, ale nie będzie ich ograniczać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie swiatow czesciej.

Czyli jesli my placimy za Premium to do kogo naleza pieniadze? Do Administracji? :)
Czy, ze jesli byscie wymyslili Swiat Bez Premium, to nie otrzymaliscie by pieniedzy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie swiatow czesciej.

pisząc o świecie "bez premium" gracz pewnie miał namyśli nieaktywne skracanie czasu produkcji jednostek. ta opcja w premium zawsze była cierniem w oku "super" wojowników, którzy nie grają na złocie. nie pozbawiajmy całkiem złotników opcji premium bo dostaną bęcki i razem ze swoimi multikontami zresetują konta...

40054-pywajacy-pies.gif


wcześniej można było zagłosować na jedną z kilku opcji ustawień nowego świata. nie pamiętam, czy uwzględniano wyniki ankiet przy ustawieniach... jeśli tak to szkoda, że od tego na FO odeszliśmy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie swiatow czesciej.

Nie, ja mialem na mysli calkowite usuniecie Premium tylko na jednym swiecie. Chcialem, zeby kazdy bez tego mial rowne szanse na wygrana. Sory, ale widze tych, ktorzy z 800 punktow po tygodniu juz maja 2500.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Wpuszczanie swiatow czesciej.

Czyli jesli my placimy za Premium to do kogo naleza pieniadze? Do Administracji? :)
Czy, ze jesli byscie wymyslili Swiat Bez Premium, to nie otrzymaliscie by pieniedzy?

A kto jest właścicielem gry? Administracja czy firma InnoGames?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie swiatow czesciej.

niech się tam ogarniaja i startuja nowy serwer
 

DeletedUser17341

Guest
Odp: Wpuszczanie swiatow czesciej.

niech się tam ogarniaja i startuja nowy serwer

racja również bym sobie pograł na nowym serwerze:)

a co do premium to wy jako administracja również dostajecie chociaż nie wielkie wynagrodzenie?
pytam z czystej ciekawości, wiem że takich rzeczy nie robi się tylko dla kasy ale również czystej przyjemności i zabawy z gry
 
Odp: Wpuszczanie swiatow czesciej.

niech się tam ogarniaja i startuja nowy serwer
Na poprzedni świat czekaliśmy około miesiąca, to może i na ten będziemy czekać podobnie :rolleyes: Hmm, w sumie miesiąc mija już za niedługo :D Strzelam, że teraz wyjdzie prędkość albo 1x albo 3x, bo te pośrednie były ostatnio. A Wy którą byście woleli?

a co do premium to wy jako administracja również dostajecie chociaż nie wielkie wynagrodzenie?
Ja gram bez premium, choć nie powiem, czasami przydałoby się mieć chociaż zarządcę. To tyle, bo nam się OT zrobi :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry