Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

nie prawda na rosyjskim też były na hiszpańskim chyba też, tylko tam admini mają większe przebicie w inno, jak to w polityce... albo my jak zwykle kopiujemy niemców
Wątpię, że chodzi o przebicie w inno. Rosja to największe państwo na świecie, istniejące w kilku strefach czasowych. Można to nazwać mini-globalem. A językiem hiszpańskim posługują się również w krajach Ameryki Łacińskiej, więc powody mogą być podobne. Z tego co wiem nie ma światów bez bonusu nocnego w przypadkach krajów, które mają jedną strefę czasową na całym swoim terytorium.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Bez przesady, na x3 nie jest aż tak źle
akurat nie o takich prędkościach pisałem chociaż ja preferuję 2
Świat bez możliwości tylko skracania jednostek byłby bardziej dochodowy niż Achilles i Hiperborea
Nie uważam opcji skracania za szczególnie udany pomysł, natomiast postawienia tezy o dochodowości, mimo iż w teamie zajmuję się premką nie odważyłbym się postawić.
Myslę,ze Panowie Robin65 i Ego Ce4 nigdy nie grali na serwerze bezbonusowym
W moim przypadku jest to całkowicie nie trafione przypuszczenie.
Poprawcie mnie, jeśli się mylę. Światy bez bonusu nocnego istnieją TYLKO na globalu
Nie, takie ustawienia są tam gdzie kraj ma wiele stref czasowych Rosja, Stany zjednoczone i oczywiście te między narodowe. Jeśli zaś chodzi o świat hiszpańsko języczny to nie wiem czy taki świat istniał/istnieje natomiast sam język jest bardzo rozpowszechniony na świecie.
Ale zgodzę się z Goosa a nie z Robinem i nie dla tego że go nie lubie :))
O Ty niedobry.
Oczywiści każdy ma prawo do swojego zdania, mnie argument o wyrównaniu szans po prostu nie przekonał. Czy świat bez bonusu byłby bardziej sprawiedliwy niż te z? Moim zdaniem dokładnie tak samo sprawiedliwy jak te z bonusem. Ja wyraziłem tylko swoją opinię, że nie byłbym zainteresowany takim światem.
Słyszałem o tych superszybkich serwerach ale je przegapiłem. Jaka idea przyświecała Inno, że to testowali i o jakim uproszczeniu piszesz. Mozesz troche rozwinąć?
Grałem na prędkości 400, kilku sekundowe opóźnienie na normalnym serwerze (chodzi o lagi) bywa dużym problemem, natomiast przy speedach to po prostu dramat mogący wyeliminować z gry. Wiele elementów gry np., dzidzia Hery trwa tak krótko że można nie zdążyć z wybraniem jednostek do rekrutacji. Ilość spadających ikon przy takiej szybkości jest zatrważająca. Moim zdaniem na speedzie sporo elementów istniejących w obecnej wersji po prostu jest zbędnych i tylko by przeszkadzały nie mówiąc o przymulaniu.
Jaka idea przyświecała? Na plemionach takie światy się sprawdzają , nasi gracze też co chwila do takiego pomysłu wracają. Sam osobiście też nie uważam tego za zły pomysł.
 

DeletedUser13747

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mi to obojętnie tylko dajcie już ten świat ponad 2 miesiące czekam i nic :/
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

O Ty niedobry.
Oczywiści każdy ma prawo do swojego zdania, mnie argument o wyrównaniu szans po prostu nie przekonał. Czy świat bez bonusu byłby bardziej sprawiedliwy niż te z? Moim zdaniem dokładnie tak samo sprawiedliwy jak te z bonusem. Ja wyraziłem tylko swoją opinię, że nie byłbym zainteresowany takim światem.

Oczywiście że każdy ma prawdo do swojego zdania. Spróbuje jeszcze raz to opisac by zobrazowac Ci jak ja to widzę.

Gracz A -- Wstaje zazwyczaj o 4 rano do pracy a kładzie się spac o 22

Gracz B -- Wstaje zazwyczaj o 7 do szkoły a kładzie się spac o 24

Gracz C -- nie pracuje i siedzi sobie do 2 w nocy a wstaje jak mu pasuje czasami o 8 rano a czasami i 9 rano.

Gracz D -- pracuje w nocy do południa śpi czyli jest na kompi. Pasowało by mu najlepiej bonus w godzinach 7 rano do 15 w południe :p

Jeśli zrobisz świat z bonusem nocny który będzie się zaczynał 23-4 będzie on najbardziej pasował dla gracza A
Jesli zaś zrobisz bonus nocny który się zaczyna od 24 do 7 rano będzie on dla gracza B i może nawet byc dla gracza C

ale wyobraź sobie gre bez bonusa -- wtedy bedzie dla każdego z tych graczy identyczny i dla każdego będzie sprawiedliwy.
Nie muszę patrzec na ustawienia świata czy mi bonus nocny podpasował czy nie czy będę musiał się naginac pod niego.

Każdy kiedyś musi spac i dla każdego kiedyś był by przydatny bonus nocny - najlepiej wtedy kiedy dana osoba nie może byc przed kompem czyli jak sypia. Jesli jest ta godzina w miare regularna to można ją podpasowac pod bonus nocny.

Jeszcze raz napiszę - tylko brak bonusa daje równe szanse każdemy nie wazne w jakich godzinach sypia i czy ma dostep do kompa non stop czy nie...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja tego nadal nie widzę w kwestii sprawiedliwości czy wyrównania szans. To czy jednemu pasuje bardziej czy tez mniej to nie ulega wątpliwości. Załóżcie ankietę na temat obecności bonusu nocnego, jeśli będzie dużo głosów za jego brakiem to będziemy mieli argument do przesłania do InnoGames.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Prędkość x2-3
Prędkość jednostek x3-4
Prędkość Handlu x3-nawet do 6 :p
System: Stary
Skracanie rekrutacji jednostek: Nieaktywne
Morale: Nieaktywne , tyle w temacie ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Proponuję świat typu :

Prędkość 4
Prędkość jednostek 2 - 3
Prędkość Handlu 3
System: Nowy
Skracanie rekrutacji jednostek: Nieaktywne
Morale: Nieaktywne

Ogólnie świat podobny do Ypsilon'u byłby idealny :)
 

DeletedUser18244

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja proponuję takie ustawienia:

Szybkość świata: 2
Szybkość jednostek: 3
Bonus nocny: 24:00:00-07:00:00
Ochrona początkujących: 7 dni
Limit osób w sojuszu: 75
System podboju: Stary
Czas okupacji: 12h
bez morale.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Proponuję świat typu :

Prędkość 4
Prędkość jednostek 2 - 3
Prędkość Handlu 3
System: Nowy
Skracanie rekrutacji jednostek: Nieaktywne
Morale: Nieaktywne

Ogólnie świat podobny do Ypsilon'u byłby idealny :)

Popieram ostatnio wychodzą same wolne światy a taki świat na prawdę się przyda :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wątpię, że chodzi o przebicie w inno. Rosja to największe państwo na świecie, istniejące w kilku strefach czasowych. Można to nazwać mini-globalem. A językiem hiszpańskim posługują się również w krajach Ameryki Łacińskiej, więc powody mogą być podobne. Z tego co wiem nie ma światów bez bonusu nocnego w przypadkach krajów, które mają jedną strefę czasową na całym swoim terytorium.
słusznie gadasz
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

językiem hiszpańskim posługuje się najwięcej krajów na świecie - czyli język hiszpański jest językiem narodowym w największej ilości państw.

Tu chodzi głównie o strefy czasowe - jeśli są różne to są bez bonusa i tyle. Bo takowy by był ciężki do ustalenia.

My mieszkamy w Polsce i mamy łatwo ustalić kiedy ten bonus powinien być a pomyłka może byc kilku godzina max
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dyskusje o językach, państwach... a nowego świata nie widać :(
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ekipa ze świata EN zakończyła bitwę a wiec teraz INNO da piękny świat na PL :)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Pewnie walną x1/x2 z morale i tyle będzie z nowego świata.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Najlepsze ustawienia dla mnie to takie:
*szybkość świata/jednostek/handlu - 3/3/3
*limit osób w sojuszu - 80
*system podboju - stary
*morale aktywne - TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Najlepsze ustawienia dla mnie to takie:
*szybkość świata/jednostek/handlu - 3/3/3
*limit osób w sojuszu - 80
*system podboju - stary
*morale aktywne - TAK
Taki sam chce tylko , żeby morale nie były aktywne...
Nie miałem neta przez 2 dni myslałem ze info jakieś dali , ale nie ma nic
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie mogę się doczekac aż ruszy jakiś fajny nowy świat!

Dawno nie grałem w grepolis czas rozruszac kości na nowo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie mogę się doczekac aż ruszy jakiś fajny nowy świat!

Dawno nie grałem w grepolis czas rozruszac kości na nowo :D


Dokładnie tak jak ja... Rekreacyjnie gram na Knossos ,ale to tylko rekreacja :D
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

właściwie to jest dobry moment na dobry serwer, polacy na helorusie kończą, MDG dawno nie było na jakimś świerzym serwie i wiele innych sojuszy, którym nie ujmuję będzie chętnych, w końcu to początek zimy, długie wieczory się zaczynają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry