Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

heh pewnie wkrótce zamkną:)
W sumie na NY zakończenie ogłosili jak było koło 320-330 graczy xD Potem miesiąc i papa
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na en wystartował suuuuuuuuper świat. Gdyby była ekipa z Polski to bym zagrał. Stary system podboju i morale nieaktywne :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Inny? mowisz o urodzinowym czy jeszcze jakimś innym?
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak dla mnie Pella jest ok, więc raczej jak chciałem się wybrać na urodzinowy, tak się nie wybiorę zapewne.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Heh odpadasz bo za dużo czekania?:D
 

DeletedUser22478

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nowy świat z starym podbojem :D członków 20 lub 30
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No ..... ile mam jeszcze czekać ? Kolejne 2 miesiace ? Dla teamu ma to być szybko?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Fajnie by było jak by ten serwer się składał ze samych ogarniętych graczy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No raczej nie mają wpływu na start świata
Liczyli tak samo na szybki start jak Wy
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Piszcie petycje do Hamburga o to by dali nam świat xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A farm Ci nie potrzeba ?

Ja mało farmię :p nie mam tyle czasu żeby siedzieć przy monitorze i się zastanawiać czy jak zaatakuję to wejdę na off czy deff lub czy na czysto a jak nie to się rozbiję :p wolę taką długą mozolną grę z zgranymi przemyślanymi akcjami :) bo właśnie przez długą grę to prawdziwi gracze się wyłaniają co chcą grać i potrafią dobrze się bawić :) osobiście nie preferuję tępa tam nie wiadomo jakiego ale jak trzeba to i zagram na 4x :D też co racja będzie ciężko komuś odróżnić nooba od fajnego ogarniętego gracza na takiej prędkości z początkowym okresie gry xD jak sie grało na 1x do max 2x :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja mało farmię :p nie mam tyle czasu żeby siedzieć przy monitorze i się zastanawiać czy jak zaatakuję to wejdę na off czy deff lub czy na czysto a jak nie to się rozbiję :p wolę taką długą mozolną grę z zgranymi przemyślanymi akcjami :) bo właśnie przez długą grę to prawdziwi gracze się wyłaniają co chcą grać i potrafią dobrze się bawić :) osobiście nie preferuję tępa tam nie wiadomo jakiego ale jak trzeba to i zagram na 4x :D też co racja będzie ciężko komuś odróżnić nooba od fajnego ogarniętego gracza na takiej prędkości z początkowym okresie gry xD jak sie grało na 1x do max 2x :D

Farmy to są zawsze na początku serwera
Później to już strasznie ciężko o nie bo wszędzie jest sojusznik
A jak przeciwnik jest aktywny to też nie pofarmic się
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Teraz to nawet wioch po 175pkt nie będzie:D a jak była ich spora ilość to fajna surka leciała:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry