Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Nie koniecznie opłacalne ale złotników to raczej nie zraazi:D
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Nie chce mi sie tego rozkminic. Moze mi ktos powiedziec jak wylosowac to co chcemy? :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Te fragmenty, to wypadają z czegoś konkretnego, czy tak sobie losowo z dowolnej nagrody?! Bo jeszcze mi się żaden nie trafił i nie wiem, czy ja coś źle robię, czy może mam takiego pecha...

A jak można losować to, co się chce, to też bym chciał poznać tajemnicę tego zjawiska:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Są różne teorie . Ale nie zawsze się sprawdzają . Ja np. jednego dni a wylosowalem to co chciałem na 2 światach a drugiego dnia ani razu
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Musisz po prosyu nie chcieć tego wylosować :p
Nie chciałem, a tu drugi się trafił :(
Wolałbym 1 tydzień sreberka :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

no tak poważne błędy jak zwykle są - ale nie mam o to pretensji az takich dużych. Mam pretensje tylko że często po takich błędach nie da się naprawić szkód wyrządzonych i zawsze ktoś będzie poszkodowany
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

a co wam to tak przeszkadza ze 1s 1 ognien? złotnik zrobi w 3h 300 ogni. mnie sie akurat taki bład nie przytrafil a szkoda:p
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Zazdrość ból i cierpienie hehe oczywiście to żart :p

Sami w soju robiliśmy składkę na ognie w dwóch miastach i wyszło coś około 500szt. :) które poszły na rozbicie wrogiej okupacji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Też chce taki błąd ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Nic trudnego już 2gi raz na choince sie pojawiła przyszpieszona rekrutacja na 4 tygi od Tyche. Losujesz aż wejdzie, później potrzebna jeszcze przyszpieszona rekrutacja z misji wyspowych i zewik. Wtedy nawet kolon się robi 1s xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Jak gram bez złota
I nie trafiłem w bonusik :(
 

DeletedUser17885

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Dla mnie git event. Zawsze jakieś urozmaicenie, a skoro jeszcze można na tym zyskać, to czemu nie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

podoba mi się to wydarzenie
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Nie raz wszystkie nagrody danego dnia są fajne i warte uwagi a czasem żadnej się nie chce wylosować:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Dobra jak zwykle czytając wszystkie 8 stron widzę same pogaduszki a nie ma żadnych konkretnych pytań i informacji.
Więc zaczynam ja. Wylosowałem nagrodę: Błogosławieństwo szkolenia Tyche. Rekrutacja jednostek będzie przyśpieszona o ...% na ....
Pytanie: Czy ta nagroda będzie obejmować tylko jedno miasto czy wszystkie posiadane miasta ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Tylko jedno miasto które wybierzesz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Sorki ale moim zdaniem lekka lipa "(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Gdyby bonus obejmował wszystkie miasta to wtedy by była lipa dla tych co bez złota klikają bo taki złotnik bierze i losuje do skutku. Potem wszyscy zrzucają się surką i inni bez złota nie mają szans, wtedy by była llipa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia na Boże Narodzenie 2013

Tylko że ja patrze ze strony przeciętnego gracza który ewentualne złoto wydaje na doradcę, który pod wieloma aspektami jest podstawą tej gry. Moim zdaniem powinno być też ograniczenie jeżeli chodzi o tzw " złotników". Tylko niestety w tych czasach wszytko ( prawie wszystko) kręci się wokół pieniędzy..... szkoda "( Z mojej strony na chwilę obecną to wszystko.
Pozdrawiam dlugibrd
 
Do góry