Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Moja opinia jest taka, że jeszcze takiego eventu pod złotników w Grepolis nie było :)
Nagrodę i odznaczenie otrzyma ta osoba, która wyda najwięcej złota - jest to napisane w Wiki dosłownie i bez skrupułów :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Ja sobie jakiś czas temu wpadłem na betę sprawdzić ten event i się za głowę chwyciłem...mam tylko nadzieję, że trochę ciekawych nagród wpadnie, a z tego co widziałem, to nawet manty można dostać:)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

WikiGrepolis napisał:
Zwycięzca w danym dniu (top 1 w rankingu) uzyska odznaczenie oraz bonus

Co to za bonus? Bo nie łaska było napisać...
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Pytanie nr 2:
Ile będzie trwać ten event?
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

liczę na cud, wszak święta idą...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

nie zrozumiałeś go

nie chodzi mu o bonusy ze składników

To są bonusy nie za jajka, tylko właśnie za uzyskanie najwięcej punktów harmonii jednego dnia. Taki raj dla złotników...bo nagroda dnia jest oczywiście podana:/ Czyli będzie robienie jaj na potęgę w dniach z ciekawymi nagrodami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

To są bonusy nie za jajka, tylko właśnie za uzyskanie najwięcej punktów harmonii jednego dnia. Taki raj dla złotników...bo nagroda dnia jest oczywiście podana:/ Czyli będzie robienie jaj na potęgę w dniach z ciekawymi nagrodami.

to ja chyba nie zauważyłem
to jak jest nagroda dzienna z rankingu?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

A co za różnica?:D Nagrody, to nagrody. Poza ym ja mam pytaie czy da się sprawdzić kto jest na pierwszym miejscu w rankingu?
 

DeletedUser23724

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

No jak wejdziesz na kurę to widać kto w obu rankingach.

A jakie będą nagrody - w odpowiedzi na Twoje "a co to za różnica" - no ogromna! Przecież nie wydam złota na paszę jak nagroda dzienna będzie beznadziejna...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Gdzie na kurę? Ja mam tylko ranking z 3 ludziami, ktoś przede mną, za mną i ja .

No może masz rację, że dla CIebie skoro planujesz wydawać fortuny na to :) Dla mnei różnica niewielka.

Tak wgl znowu nie przyznaje jednostek do miasta jak poprzednio.
 

DeletedUser23724

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Dobra już wiem jak sprawdzić nagrodę - trzeba kliknąć na "i" przy rankingu. Tylko o co chodzi z tymi x5, albo x20? Że tyle sztuk? Jak to się w Eq będzie mieścić? Jako jedno pole x20 czy cały Eq zawali?

Nie planuję wydawać fortuny, nie wiem - może Ciebie boli wydanie raz na jakiś czas 80 zł na grę, ale mnie nie. Pracuję to mam. ;)

A z tym pierwszym miejscem nie wiem ja widzę trzech ale nie widzę siebie bo jeszcze nie zrobiłam żadnej receptury - także nie wiem co widzę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

Czyli wszystko gra.

No mnie boli te 80 zł :p

Pewnie dlatego widzisz pierwszą trójkę. Ja mam już 2 jajeczka zrobione i ledwo 3 pkt :(
Ile ma czołówka po tych 35 min?
 

DeletedUser23724

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

No to raczej Ty jesteś w czołówce a ja widzę 3 ostatnie miejsca, bo u mnie każdy ma 1.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego 2015

A to mozliwe, ze ci co nie zrobili maja widok na ostatnie miejsca. Szkoda, ze sie raczej zobaczyc nie da pierwszych.:/
 
Do góry