Efez - party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Efez - party

dzisiaj PW razy 2 :) szkoda takiej okazji
tutaj to tam nic, ale na Biza. trzeba działać ostrzej

nigdy nie klikałam w rolnicze co 5 minut, za poważny choleryk jestem na taką nudną robotę
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Efez - party

nigdy nie klikałam w rolnicze co 5 minut, za poważny choleryk jestem na taką nudną robotę
to już wiem skąd u Ciebie takie marne osiągnięcia, niestety klikanie co 5 minut do 5-7 wiosek to podstawa by błyszczeć w świetle fleszy jak Karisia17 -- a nie sorry ona to za szefowanie błyszczy
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Efez - party

Nie bardzo zależy mi na błyszczeniu, karnawał się skończył :D już nie ma potrzeby błyszczeć

zresztą i w karnawale mi nie zależało, mam ciekawsze cele do realizacji niż samo błyszczenie :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Efez - party

Nie bardzo zależy mi na błyszczeniu, karnawał się skończył :D już nie ma potrzeby błyszczeć

zresztą i w karnawale mi nie zależało, mam ciekawsze cele do realizacji niż samo błyszczenie :)

No ale na forum błyszczysz Marto :))
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Efez - party

Nie zauważam Manfredzie ;)

Ja to jestem zawsze ta zła, niedobra, pyskata nonkonformistka, która co chwilę dostaje albo bananem albo upominajką :)

Ostatnio nie dali sobie wytłumaczyć, ze wszak "cham" to całkiem ładne słowo, np. bohater książeczki pewnej noblistki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Efez - party

Ostatnio nie dali sobie wytłumaczyć, ze wszak "cham" to całkiem ładne słowo, np. bohater książeczki pewnej noblistki

Zostałaś ukarana za pisanie o literaturze ? :eek:

Dobrze, że my tu tylko o plackach piszemy .. do kuchni polskiej chyba sie nie przyczepią ...
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Efez - party

No właśnie tak :( wprawdzie odniosłam to szlachetne słowo do konkretnego przedstawiciela, no ale wszak to słowo bardzo literackie, nieprawdaż? ;( nic nie rozumieją, ehhhhh
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Efez - party

No właśnie tak :( wprawdzie odniosłam to szlachetne słowo do konkretnego przedstawiciela, no ale wszak to słowo bardzo literackie, nieprawdaż? ;( nic nie rozumieją, ehhhhh
może też szybko skończyli naukę jak ja ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Efez - party

Jezu tak bardzo chciałem zdisować was jakimś obrazkiem, albo wpisem. Ale na cel wziąłem sobie bycie miłym i jestem zmuszony napisać wam
Cześć

p.s.#1 Po disie bym też napisał cześć :<
p.s #2 Kłamałem, kazali mi być miłym :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Efez - party

Jak to dobrze że mnie nikt nie pamięta, przynajmniej nie lęcą na mnie hejty :eek:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Efez - party

A u mnie na Biza. tyle ataków, że chyba zrobiły mi się kamyki na nerce, nie mogłam do toalety bo trzeba było: straże, wojska, surki itd. :)))
 
Do góry