[Naprawiony] Ekwipunek na mobilu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13253
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13253

Guest
Dzięki ostatniej aktualizacji nie działa ekwipunek na aplikacji mobilnej. Najeżdżając paluchem na jego ikonkę zostajemy przeniesieni do podglądu ruchu...
Rzecz tyczy się aktualizacji w ramach której świętujemy. Brawo, brawo, brawo. Po stokroć brawo.

Telefon: Iphone 6S 64GB
System operacyjny: 9.1 (13B143)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Ekwipunek na mobilu

U mnie też wszystko jest ok
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Ekwipunek na mobilu

Dzięki ostatniej aktualizacji nie działa ekwipunek na aplikacji mobilnej. Najeżdżając paluchem na jego ikonkę zostajemy przeniesieni do podglądu ruchu...
Rzecz tyczy się aktualizacji w ramach której świętujemy. Brawo, brawo, brawo. Po stokroć brawo.

Telefon: Iphone 6S 64GB
System operacyjny: 9.1 (13B143)


Czy opisana powyżej sytuacja ma miejsce za każdym razem, czy tylko w określonym przypadku, np. podczas ataku, a jeśli tak, to czy w roli obrońcy?
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Ekwipunek na mobilu

To sprawdzić mogę dopiero jutro rano. Wtedy to wchodzi ostatni atak.

Sprawdziłem na starym telefonie - Iphone 5S 16 GB IOS 9.1 i jest to samo. Mam tylko jedno konto i jeden świat więc trzeba do jutra poczekać... W żaden sposób nie mogę dostać się do ekwipunku. Jest jeszcze jedna rzecz, która mi się przypomniała... mam 35 rzeczy w dodatkowym... ostatnio doszło 20 sztuk z eventu jako nagroda z ogólnego rankingu - może to zbieg okoliczności albo i nie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19286

Guest
Odp: Ekwipunek na mobilu

dobrze, to zaczekajmy do jutra, ja sprawdzam to na iPhonie 5 z tym samym iOs i nie mam problemu
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Ekwipunek na mobilu

nie dobrze,
gdy nie ma ataków - wszystko działa - gdy ataki się pojawiają, brak dostępu do schowka (ekwipunku)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Ekwipunek na mobilu

Czy dobrze rozumiem, że w trakcie idącego na nas ataku jest problem z dostępem do schowka i tylko wtedy?
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Ekwipunek na mobilu

Czy dobrze rozumiem, że w trakcie idącego na nas ataku jest problem z dostępem do schowka i tylko wtedy?

Tak potwierdzam, u mnie też ten problem wystapił, ale tylko, kiedy jest sie atakowanym.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Ekwipunek na mobilu

Czy dobrze rozumiem, że w trakcie idącego na nas ataku jest problem z dostępem do schowka i tylko wtedy?

Gratuluje spostrzegawczości Herkulesa Poirot i przenikliwości porucznika Columbo. Dokładnie jest tak jak napisałeś Panie Kojak. Gdy nadciąga atak, schowek staje się niedostępny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19286

Guest
Odp: Ekwipunek na mobilu

Gratuluje spostrzegawczości Herkulesa Poirot i przenikliwości porucznika Columbo. Dokładnie jest tak jak napisałeś Panie Kojak. Gdy nadciąga atak, schowek staje się niedostępny.

Przy całej Pańskiej mądrości oraz wybitnemu poczuciu humoru, Panie Różowa Pantera, nie zawsze tak jest, choć często. Mamy nadzieje na naprawę tego błędu nie będziemy za długo czekać.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry