Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jest tu wiele spekulacji i teorii czemu stało się tak a nie inaczej a odpowiedź czemu Aferka wygrała jest prosta. Królik wziął swój talizman czyli mnie przez co świat ugrany proste. Koniec tematu i płaczu.
 
Witam wszystkich, wiadomo kiedy powstanie jakiś nowy świat? Wróciłem do gry po prawie 7 latach przerwy ze świata Gala i musze przyznać, że stęskniłem się za tą grą jak cholera :)
 
I tak najważniejsze że noob krolik zbity w 2 dni :DD

// INFO Dla aferki szaraków fejkować nie trzeba, nie mają powiadomień, tak samo nie trzeba pakować klocka tylko w nocy jak zobaczycie że spi :p można na "zywca" w końcu to zrobicie ;p pozdrawiam :D
 
Ostatnia edycja:
he best fighter on the world sweet juice SIWY SŁUP ZAWINAL SWOJE 4 LITERECZKI Z SERWERQ,CZyZBY WYMIEKL JAK TAMPON?????jak ja go lubie i jego show texty BLOKUJE CIE JAK KAŻDEGO Z AFERKI,ze jak,ze co ze kto????eeeeh cienki SŁUP bo do tego trzeba miec pojecie hehehe,ktos kto zloci w opór mita tylko po to zeby zdobyć atak z eventu ,ktorego nigdy nie użyje ito kto to taki????a pisza o nim ze jest super graczem,ja jestem zuczkiem i mam beke z takiego ktosia co wyzej nosi niz posiada,aaaa trzeba miec jaja zeby wbic kolona i jeszcze utrzymać, KRÓLIK MA A siwy słup....????CHYBA NIE
krolik to dostał klocki na twarz :D a nie wbil :D nawet 24h nie trzeba było by sie go pozbyc z frontu :D
pobrane.png
 
Ostatnia edycja:
kres04.gif
Bo zdali sobie sprawę że już ich nie dogonią?
mysli.gif
 
Nie ma to jak pójść na front na naleśniki podpatrzeć jak gra topka, tylko po to by zobaczyć na oczy jedną akcję (gdzie się topią przy murku 0). A potem już tylko płacz na fo, fejki na vinylu i króliku, jedna nieudolna próba palikowania naszych pleców, a niedługo później szare
 
Ostatnia edycja:
Nie ma to jak pójść na front na naleśniki podpatrzeć jak gra topka, tylko po to by zobaczyć na oczy jedną akcję (gdzie się topią przy murku 0). A potem już tylko płacz na fo, fejki na vinylu i króliku, jedna nieudolna próba palikowania naszych pleców i niedługo później szar
Ale ref to nie ich wina, świat był za wolny no i te fejki podłe za nic.
 
Do góry