[Naprawiony] Event, lagi....

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Czy tylko ja mam lagi odkąd wprowadzilli ten pieprzony event? -,-
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Event, lagi....

gra działa okropnie :mad: Na początku działała dobrze ale po 10 minutach eventu to maskara. Genialni Ci technicy
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Event, lagi....

Na chwilę obecną nie odczuwam żadnej różnicy w działaniu gry ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Event, lagi....

Ja także, gra działą prawidłowo, a co ciekawe, jak wspominałem miałem trzęsące się obiekty, teraz wszystko w normie.
 
Odp: Event, lagi....

Gra działa normalnie, tylko licznik nie przeczytanych postów na forum się nie zeruje u mnie, na zakros i na Akcjum. Też tak macie?

EDIT: Już działa
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5

Guest
Odp: Event, lagi....

Azir99, Fifu06 - czy gra nadal wam laguje?

Gra działa normalnie, tylko licznik nie przeczytanych postów na forum się nie zeruje u mnie, na zakros i na Akcjum. Też tak macie?

EDIT: Już działa

Na przyszłość, odświeżenie strony w tym wypadku powinno pomóc, mimo wszystko zostało to zgłoszone jako błąd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Event, lagi....

Azir99, Fifu06 - czy gra nadal wam laguje?



Na przyszłość, odświeżenie strony w tym wypadku powinno pomóc, mimo wszystko zostało to zgłoszone jako błąd.

No, ale wiesz to jest męczące odświeżać co kilka minut
a gra ma cieszyć, a nie męczyć
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Event, lagi....

No, ale wiesz to jest męczące odświeżać co kilka minut
a gra ma cieszyć, a nie męczyć

Dokładnie :)

Mi nadal laguje, ciężko mi jest klinować i póki co na telefonie napieprzam.... Myślę, że jutro powinno być ok.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mam taką nadzieję przynajmniej...
 

DeletedUser22087

Guest
Re: Odp: Event, lagi....

Z odświeżeniem strony też są prolemy. Dopiero po wyłączeniu skryptów jakoś działa.


Nawet procarzy nie można szkolić bo mi piszę żę mam pełną koljkę !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Event, lagi....

W związku z aktualizacją są problemy ze skryptami. Inno jak zwykle zaskoczyło ich autorów i wprowadziło kilka zmian, które powodują wyłączenie kilku ich funkcji. A przez błędy w skryptach gra powoduje od czasu do czasu lagi...wyłączenie skryptów rzeczywiście pomaga.

PS: Choć u mnie lagi raczej nie występują, a jak się zdarzają to właśnie poprzez skrypty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Event, lagi....

Na forum głowę zeusowi ucięło xD widzicie to?
 

DeletedUser13963

Guest
Odp: Re: Odp: Event, lagi....

Nie sądzę aby przegląd ruchów wojsk należał do części potuska.
A problemy moich wojsk powracających i ich ruch w tym okienku z ilością ruchów był nie od dziś ale po odświeżeniu pomagało. Dziś nic nie pomaga.
W okupacji niektóre wsparcia i ataki mają już czasy -11 minut. To nie jest raczej coś normalnego.

Przegląd ruchów wojsk powinien działać jak w zegarku - to jest opcja za którą płacimy (pragnę przypomnieć).

I odświeżanie niestety nie pomaga.
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Re: Odp: Event, lagi....

ja mam postęp misji 102% -,-
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Event, lagi....

Zgłosiliśmy do techników problem z lagami i opóźnieniami.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Event, lagi....

Ludziki giną, co już było wspomniane i nic nie pomaga.. jjedynie czyszczenie zapisu lokalnego.
Do tego wysyłam surki z miasta X do miasta Y, zegarek ma 00:00:00, a surowce zaginęły -.-. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione, boo jakoś nie mam ochoty co chwile czyścić zapisy..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Event, lagi....

Zgłosiliśmy do techników problem z lagami i opóźnieniami.

Przecież to jest jedna wielka kpina, oni robia bubla - ktorego nawet nie przetestuja dokładnie, a tłumaczenie że tak sie zdarza po aktualizacjach- bo serwery, bo dużo graczy itd. to mydlenie oczu - bo tak się może zdarzyć raz, lub dwa - nawet trzy ... a nie za każdym razem. Teraz znowu coś na szybkości poprawią, a przy okazji spierdzielą nastepną rzecz i tak w kółko Macieju. Ten event dopiero się zaczął, a ja już żygam jak pomyśle o kolejnym.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Event, lagi....

Albo zmienił się skład techników odpowiedzialnych za Grepo, albo Inno ma w coraz większym poważaniu tę grę. Jak wracałem do gry w lipcu 2013, to praktycznie do końca tamtego roku nie miałem praktycznie żadnych problemów z grą...no może jakieś małe niedociągnięcia, które mogą się zdarzyć każdemu. Jakoś od początku 2014 "coś" zaczęło się psuć...niby na początku wiele tych błędów nie było, ale z każdą aktualizacją pojawiało się tych błędów coraz więcej, a eventy mimo, że ciekawe, to wprowadzają jeszcze więcej błędów, niż to wszystko jest warte. To wszystko wygląda ostatnio tak, jakby ktoś próbował przypudrować "syfa" kolejnymi eventami, zamiast zabrać się na poważnie za poprawę mechanizmu gry i wydajności serwerów.
 
Do góry