Fable: Zapomniane Opowieści

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ponieważ w szukajce nieznalazłem nic odpowiadającemu:
a) Fable
b) Zapomniane
c) Opowieści
Zakładam temat o grze Fable: Zapomniane Opowieści,
Fable to opowieść o chłopcu mieszkającym we wsi, na wieś najeżdżają bandyci, którzy zabijają ojca chłopaka. Po tym jak chłopak dobiega do swojego domu Przybywa tam Maze, który zabiera chłopaka do "Gildii Bohaterów" w której uczy się podstaw walki. Ciekawym rozwiązaniem w grze jest możliwość bycia dobrym bądź złym. Od tego czy jesteśmy dobrzy czy źli zależy wygląd postaci. W grze jest dużo misji, głównych jak i pobocznych. Jest też dużo lokacji i bossów, są tu prowadzone bardzo dokładne statystyki (grający wiedzą co mówię). W tawernach i nie tylko można pograć w minigierki takie jak oczko, monetowy golf, oraz pary
Gra ktoś z was?
Co sądzicie o grze?
Według mnie gra jest warta 20 zł
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja grałem :)

Gra naprawdę b.dobrze zrobiona i przemyślana ale po miesiącu grania potrafi znudzić... Daje dużo możliwości i opcji. Najważniejsza możliwość to chyba wybór między zostaniem pozytywnem bohaterem czy złym rzezimieszkiem :) Można kupować posiadłości, domy czy wille oraz je wyposażać, żenić się, "malować" tatuaże, zmieniać ubranka i fryzury...

Gra warta o więcej niż 20zł. Drażniąca może być grafika (kańciaste tekstury, małe niedopracowania) oraz postać niemowa :D

Narazie czaje się na Xbox'a i na Fable 2 lub 3 :)
 

DeletedUser

Guest
Przeszedłem tą grę kilka razy,świetna,podoba mi się jak zmienia się wygląd bohatera z czasem :D
 

DeletedUser

Guest
Ja nie dawno zacząłem grać, jestem po misji "znajdź archeologa".
Fajnie jest jak zamiast wybicia H-I-T-S wybija się S-H-I-T,
Atakują nas wilkołaki.
Wolicie grać herosem czy rzezimieszkiem?
Edit: co do grafiki to gra jest chyba z 2005 roku, więc wiesz.
 

DeletedUser

Guest
Ok, wiem ale porównaj grafikę :

Fable The Lost Chapter's (2005)
Fable-Zapomniane-Opowiesci%20204427,1.jpg


Half Life 2 (2004-2005)
582864_20040511_screen004.jpg
 

DeletedUser17

Guest
Grałem w Fable, dawno dawno temu.

Przyznam, że jak na tamtejsze możliwości to grało mi się dobrze i gra była przyjemna, aczkolwiek nie była idealna.

Również podobała mi się możliwość wyboru ścieżki rozwoju.

P.S. Mój nick nie pochodzi od tej gry, ażeby uprzedzić pytania :)
 

DeletedUser

Guest
No nie wiem,
Może autorzy chcieli zrobić grę z bardziej bajkową grafiką.
edit: Znacie sposoby na odzyskanie save`ów, najpierw zapisałem, ale gra mi się zacieła i musiałem ją zamknąć przez menadżera zadań, kiedy spowrotem otworzyłem to save się usunął
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Niewiem jak ci pomuc ale Fable: Zapomniane Opowieści to spoko gra lubie gry takiego gatunku :D
z kolego duzo w to grałem i fajna rozgrywka a a otej grafice to w fable jest fajniejsza a w tej sztrzelance bardzo bajkowa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17

Guest
Nie chcąc się chwalić, wspomnę, że 2x przeszedłem wczoraj tą grę jako ten dobry i ten zły, ale, grając jako "aniołek" ciągle miałem ochotę pozabijać kilku strażników w mieście.


Z chęcią zagrałbym w fable 2 i 3, ale wolę PC aniżeli xbox-a :)
 

DeletedUser17

Guest
Coś mnie tu kłamiesz :cool:

Szukałem informacji w googlach i oto co mi wyskoczyło:

luty 2011 ( światowa data premiery )
luty 2011 ( data wydania w Polsce )
luty 2011 ( data premiery w USA )
 

DeletedUser

Guest
Haha, Cygan ty o grach juz lepiej sie nie wypowiadaj...

Dopiero były prezentacje Fable 3 na PeCetach ale na Xbox'ie już jest. Szkoda że nie na PS3 bo Xpudła nie lubię za "XpudłoNoLive" - ale cóż, taka polityka Kotticka i Giganta z Redmond

Tak "opropo" Cygan to uwzględnij że pewnie będzie kosztować ze 130zł, wymagania na pewno nie będą na mojego "DżiForsa" 8500GT i Athylona 6400 x2 oraz trzeba będzie sie logować na WFL co automatycznie wyłącza z gry wielu ludzi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Racja sorki- zapomniałem, na XBoxa weszło wcześniej niż na PC... ja już cioram :)
 

DeletedUser

Guest
To ja może przytoczę z mojej ulubionej gazetki (CD-Action)
FABLE III PC - RIP?
W tym artykule (w numerze 01/2011)
Piszą o tym, że tytuł MOŻE wyjść na PC,
ale nie prędzej niż za pół roku/rok
 

DeletedUser

Guest
Znam ten artykuł, ale widocznie młody uczniu :D jesteś z info do tyłu :)

== CD-Action 02/2011

Zacytuję artykul
Z ostatniej chwili: największy nieobecny ubiegłorocznego sezonu świątecznego - Fable III w wersji PC - pojawił się w wersji grywalnej na targach CES 2011 w Las Vegas. Czyżby nasze oczekiwanie miało się końcowi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ło kurde, nowy już jest.
Mnie nie było, to nie wiedziałem
 

DeletedUser

Guest
Jasne fable to swietna gierka, mozna ja z czystym sumieniem polecić każdemu fanowi fantasy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fable: Zapomniane Opowieści

ach fable ;d Przeszedłem gre będąc złym i dobrym ;d
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Fable: Zapomniane Opowieści

Gra ciekawa, jedynkę przechodziłem kilka razy daje pewnego rodzaju swobodę i jest w miarę ciekawa, choć jej prostota trochę przeraża;) Oczywiście grałem też w III i uważam że jest bardzo ciekawa polecam wszystkim zagrać, bo na prawdę warto;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry