[Ulepszenie] Farmienie wiosek za pomocą kapitana

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tej propozycji

  • Jestem na tak

    Głosy: 90 80,4%
  • Jestem na nie

    Głosy: 13 11,6%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 9 8,0%

  • W sumie głosujących
    112
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Mówię całkiem poważnie.Nie da się być w top 100grając bez kapitana.Przy większej liczbie miast nie da rady wiele razy klikać.Dlatego moja propozycja mimo że śmieszna,jest potrzebna dla zrównoważenia gry.Zamiast poprawiania statystyk np.kawalerii.
Widzisz, na tym gra zarabia na utrzymanie serwerów itd., bez tego się nie obejdzie, nikomu chyba nie szkodzi wydać tych 10 zł na miesiąc. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Ale podałem hipotezę.Jeśli gracz złoty dostanie możliwość zażądania surowców z kilkudziesięciu wysp dwoma kliknięciami(zaznacz wszystkie,zażądaj) to gracze normalni mogliby chociaż dostać to o czy wspominałem wcześniej.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Heh , natychmiast widać ,kto gra z premką ,a kto bez :rolleyes:
osobiście uważam ,że nie ma różnicy ,czy to wprowadzą czy nie ,bo i tak plądrowanie za pomocą kapitana jest o wiele szybsze, kiedy bez premki wyrabiam z plądrowaniem co 20 min ,to z premką bez trudu co 5 min... według moich obliczeń ,ta zmiana dawała by plusy dopiero od +- 80 miast... więc co to za różnica... skoro i tak osobiście nie znam żadnego gracza ,który na tym etapie leciałby bez kapitanka...
Głos na obojętne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

jak najbardziej za ,przy 18 miastach wy klikanie wiosek staje się dość męczące.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

jestem na nie tylko i wyłacznie dla tego że i tak INNO się nie zgodzi na coś takiego.

Ale jeśli propozycja by była taka:

Dodatkowe premium za powiedzmy 14 dni 100 złota i wtedy mozlowośc farmienia 20 wiosek za jednym zamachem - kolejna premka na 14 dni i kolejne 20 wiosek itp. Mysle że i wylik syty i owca cała.

Bo przecież Inno robi to dla kasy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

No to jaka jest opinia moderatora na ten temat? Zdecydowana większość jest na tak, więc nie dałoby się pchnąć tematu do przodu?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Hm... można to pchnąć do przodu... Ale ważne, by jak najwięcej osób odpowiedziało w ankiecie.
Rozpromujcie temat w swoich sojach, czy więcej głosów na tak, tym większe szanse :)

Manfred zdziwisz się jeśli przejdzie, a szanse są duże.
Tylko Ty jak zawsze musisz marudzić :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Ja popieram propozycję z zaznacz wszystkie, chociaż ta która jest przedmiotem tej ankiety też pozwoli zaoszczędzić trochę czasu.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Ja jestem obojętny, bo nie kupuję funkcji premium i innych rzeczy za złoto. Nie daję głosu przeciw bo może to Wam pomóc :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Znowu podbijam ;) Głosy 61-11-5. Pomysł jest najlepszy ze wszystkich co tutaj widziałem, pozwala oszczędzić mega dużo czasu, a po to chyba jest m.in premka. Farmienie ponad 20 wiosek z obecnym kapitanem nie jest wcale takie przyjemne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Taka opcja zachęca dłużej do gry:) Może nawet grałbym dłużej niż Era Cudów, a na pewno do niej bym dociągnął:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Pomysł godny uwagi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Taka opcja zachęca dłużej do gry:) Może nawet grałbym dłużej niż Era Cudów, a na pewno do niej bym dociągnął:)

To poproś znajomych, inne osoby z sojuszu o wypowiedzenie się w tym temacie. Ta zmiana byłaby większą innowacją i ułatwieniem, niż chociażby to całe zrównoważenie rozgrywki. Nawet jakby ta opcja miała kosztować dodatkowe 100 złota...
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

szybciej wszystko by się działo jak zaoszczędzę na kapitana
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Jak dla mnie jest to obojętne, nie korzystam z botów, ani premium. Dlatego nie mam co do tego zdania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Ja bym szczerze wolał by był stworzona jedna opcja oczywiście w premium umożliwiająca jednym kliknięciem zebrać surowce do wszystkich miast jednocześnie. Przy większej ilości miast powyżej 100 jest to trochę meczące klikanie każdego miasta z osobna.
 

DeletedUser17405

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Zdecydowanie na tak!
Sam zamieściłem podobny post (ten mi jakoś umknął - nie zauważyłem go :)). Z oczywistych względów został usunięty i zamknięty, skoro jest tu ta sama propozycja (nawet lepsza, bo nie pomyślałem u siebie o możliwości wyboru z których miast chcemy zebrać surowce).
Czyli coś w tym jest skoro gracze niezależnie od siebie mają podobne pomysły..
 

DeletedUser14975

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Jestem na Tak. Przyspieszyloby zbieranie surowcow przy duzej ilosci miast, jest to meczace takie klikanie
 

DeletedUser17034

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Jestem na tak. Przy dużej ilości miast, to strata czasu i powolne "umieranie" ochoty do gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

jestem na tak

Gram w kilka gier tego typu. I w większości gier w opcji premium czyli płatnej jest dosępna opcja by za pomocą jednego kliknięcia zebrać surowce z wiose
Jest to wygodne szczególnie dla graczy którzy mają bardzo dużo ilośc miast.
Np ja mam niestety wolny komputer i wolny net.Zebranie surowców zajmuje mi to od 15 do 20 min długo....;(. Czas jest szczególnie istony kiedy chce sie to zrobic np podczas przerwy w pracy.
Można przeciez zrobić to na 2 opcje zbierac co 4 h i co 8h ( zbierac lub grabić) za pomocą jednego klinięcia.
Jestem przkonany że nawte jeżeli trzeba by dopłącic pare zł duzo osob byłoby chętnych.
Lub jeżeli to możliwe dopusć jakiś skrypt który umożliwiałby zbieranie surowców wg jakiegos schematu czasowego. NIe mówmy o bot-cie
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry