flota

  • Rozpoczynający wątek ogrud5000
  • Data rozpoczęcia

i jak? fajne?

  • genialny przejdzie na 100%

    Głosy: 6 28,6%
  • fajny ale nie wiem czy przejdzie

    Głosy: 2 9,5%
  • pomysł nie głupi ale niepotrzebny

    Głosy: 2 9,5%
  • beznadzieja

    Głosy: 11 52,4%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
chciałbym wprowadzić takie coś że za zniszczone statki dostajesz punkty walki oprócz branderów bo one niszczą się same
 

DeletedUser

Guest
dobra powiem ci ze to jest najlepszy z twoich pomyslow mi pasuje tylko ze nie jestem pewien czy przejdzie bo duzo uzytkownikow bedzie pisac ze za duzo ptk walki ale mi to odpowieda poniewaz potrzebuje ptk walki
 

Robin65

Zespół Grepolis
Gdyby brandery tonęły same z siebie to zgoda, ale na zatopienie każdego muszę poświęcić jedną moją jednostkę dlatego uważam, że punkty się należą.
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumiem tego pomysłu...jak pkt walki za zniszczone statki? Przecież jak atakujesz flotą,ewentualnie jak się bronisz,to pkt walki wpadają po wygranej/przegranej bitwie...
 

DeletedUser1360

Guest
popieram przedmówce nie rozumiem o co ci chodzi za zatopione jednostki czy w obronie czy w ataku dostaje się pkt
 

Robin65

Zespół Grepolis
jemu chyba chodzi o to by za zatopienie brandera nie dawało punktów walki bo niejako się sam topi. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem.
 

DeletedUser

Guest
No jeżeli w ten sposób,to pomysł beznadziejny.

I
Ja buduje brandera - trace surowce i czas-ktoś mi je ubija,i ja mam nie dostać pkt za rozbite ogniowe?

II
Ja atakuje na gracza z branderami - trace jednostki które potrzebowałem do przejścia przez port i mam nie dostać pkt walki bo ktoś podstawił brandery?

Totalna paranoja i głupota. To nie jest oddział obywatelski który nic nie kosztuje i który znika po paru godzinach....
 

DeletedUser

Guest
przeciez za rozbicie statkow dostajesz pkt walki-.-

ale jemu chyba chodzi o punkty za własne statki:D
więc jak atakujesz ty kogoś to on chce by dostawać punkty za jego statki i za swoje...

ogrud po prostu wrócił z pomysłami do swojego dawnego poziomu:)

oczywiście na nie
 

DeletedUser

Guest
Ogrud na litość boską, czy Ty zatopiłeś już jakikolwiek statek? Oczywiście że się dostaje p.w. Obrońca za zniszczone statki atakującego, atakujący za zniszczone statki obrońcy. Bez względu na to czy wygrasz czy przegrasz dostajesz p.w.

Zanim zaczniesz dawać kolejne pomysły zapoznaj się trochę lepiej z gra.

A myślałem że się poprawiłeś:)
 

DeletedUser77

Guest
To co Ty opisałeś mija się z celem.
Pomysł bezsensowny i zostaje odrzucony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry