[Naprawiony] [Forum] Atak dżihadystów

DeletedUser13617

Guest
W imieniu kulezanecki bo z oczywistych sama nie może (nie - to nie kolejny zart - serio)

Taka sytuacja. Po kliknieciu w ikone Forum w grze ma cus takiego...

aglkxiunwdgwvhufnssivukpavewmklxmvyilhxuzajsrblowbtvhbqfvwjcdyblrijzjmtgvyjulsyzjqzkrqqletnpxuqazxai


A na zalogowanym forum (bo spamiła wczesniej) po zmianie karty ma tez arabski ale takie adresy...

http://forum.tribalwars.ae/showthread.php?19474-%D8%A7%D9%82%D9%88%D9%89-%D8%AA%D8%B5%D8%AF%D9%8A%D8%A7%D8%AA-%D9%88%D8%A7%D9%8A%D8%B4-%D8%B1%D8%A7%D9%8A%D9%83%D9%85

ktos z adminki cos przeskrobał u kozoebcuf?:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dodam jeszcze, że tak jest na kazdej przegladareczce a porady typu - wyczysc pamiec i odswiezaj do skutku nie dzialaja. Moze jakies forumki maja lepsze pomysly od yakamo?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

Heh już o tym czytałam, ale nie widziałam.
Tu masz odpowiedź:

Link
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

Heh już o tym czytałam, ale nie widziałam.
Tu masz odpowiedź:

Link

No i mi wróciło w końcu do normy :) nie wiem co to było :D Już myślałam, że to Glorian mi podmienił, żebym nic złego o nim nie pisała ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

Heh poplułam się teraz :D

Ale przynajmniej w końcu zobaczyłam jak to wygląda,
bo wcześniej tylko o tym czytałam i ciekawość mnie zżerała :)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

Ja mam takie coś co jakiś czas,naprawia się po kilkunastu minutach
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

U mnie się też pojawia takie coś od czasu do czasu. Raz na miesiąc może...coś takiego :)


PS: A najlepsze jest to, że to nawet nie jest kwestia zmiany wersji językowej forum, ale także dotyczy ono w takim momencie zupełnie innej gry
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

no to chyba trzeba zakwalifikowac temat jako - To som jakies czary! - i dac sobie spokoj ze zglaszaniem

zeby wiec wyreczyc szanuke coby sie nie przemeczala napisze za nia - nie udalo mi sie powtorzyc bledu wiec wracam do robienia tipsow

allah akbar - bum!
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

To widocznie GRC infekuje, bo używanie jego to jedyna wspólna cecha osób u ktorych to sie dzieje. //ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

Mam nowego lapka.. Jedyne co na nim robię to odpalam grepo - nie mam nawet jeszcze skryptów zainstalowanych.. do //ciach// innych filmików mam starego laptopika.. i tam mi się nigdy nic takiego nie przytrafiło :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

bo to nie jest błąd gry, a zainfekowany komputer ;)

http://www.google.nl/search?q=web+spoofing

Anpu to jak mam to "wyleczyć"? To mój komputer do pracy, gdzie mam zainstalowane programy (wsio legalne, oryginalne, nie z neta ;)), do grepo.. i do banku - był.. bo teraz to się boję :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

Błąd został zgłoszony do techników.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

Mi się pojawiło po zainstalowaniu DIO, komputer mam Della, ale po przeskanowaniu komputera znalazły się jakieś trojany, teraz wszystko już ok.

//a tak wgl to witam ponownie, ktoś mnie pamięta?
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

silence!!! I'll kill you!
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

Jakby ktoś szukał odpowiedzi na pytanie, co to za strona, to jest to forum gry TRIBALWARS w języku arabskim :) Skąd się bierze, to ciężko powiedzieć...
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

no jeżeli wchodzi się na domenę ae to ciężko chyba o inny język.
tak samo jak wchodzisz na domenę .com i zazwyczaj wtedy mamy do czynienia z językiem angielskim.
Generalne zgadzam się z anpu. Koleżanka nie musi mieć zainstalowanego niczego, mogła zwyczajnie wejść na jakąkolwiek stronę internetową gdzie pobrał się już odpowiedni kod i zainfekował np: przeglądarkę.
Polecam przeskanować komputer.
Jeżeli nie to może przeglądarka ma zainstalowany z domysłu język arabski. Tutaj też polecam przeinstalować.
Jeżeli problem występował by z forum to byśmy wszyscy widzieli tutaj język arabski. Więc ja bym szukała przyczyn gdzie indziej.
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

Nie wchodzi się Sylwio na domenę ae, tylko klika na przycisk "Forum" w grze. Po naciśnięciu tego przycisku przekierowuje Ciebie na forum tribalwars, w dodatku w domenie ae i widzimy jedną, wielką masakrę. Nie dzieje się to cały czas, tylko od czasu do czasu...u mnie jakoś raz, czy dwa w miesiącu.

A co do źródła problemu, to nie jest to raczej problem zainfekowania komputera...a nawet jeśli, to nie prowadziłoby to na forum innej gry Inno, tylko coś zupełnie innego. To jednak tylko takie moje przypuszczenie. Ja akurat staram się dbać o bezpieczeństwo, nie wchodzę na dziwne strony. Firewall postawiony, antywirus działa, a do tego sprawdzam kompa innymi programami, czyszcząc go minimum raz w tygodniu. Format się u mnie także zdarza w miarę regularnie...i ostatnio praktycznie chwilę po formacie mi wyskoczyło to "coś" jakoś przed świętami wielkanocnymi...
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Atak dżihadystów

Bartek, jak wyszukuje sobie w google forum Tribalwars to wchodzę normalnie na forum Tribalwars.
Jeżeli wejdę przez twój link który ma rozszerzenie ae (http://pl.wikipedia.org/wiki/.ae) , to naturalnie widzę krzaki :). Bo krzaki będę widzieć przy takiej domenie.
Być może jakiś skrypt albo jakieś ustawienia przeglądarki powodują takie a nie inne problemy ( które wykrywają twój język). Ale nie jest to błąd związany z forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry