[Ulepszenie] [forum] Hierarchia członków sojuszu

Podoba Wam sie ?

  • jest mega , przyda sie !

    Głosy: 23 67,6%
  • nie podoba.

    Głosy: 4 11,8%
  • obojętnie mi...

    Głosy: 7 20,6%

  • W sumie głosujących
    34
Status
Zamknięty.
Witam.

przedstawiam wam pomysł który mam nadzieje zostanie właściwie zrozumiany bez grafik.

Aktualnie sytuacja wyglada tak: są dwie możliwości albo ktoś widzi ukryte forum albo go nie widzi.

Ja proponuje:
wprowadzić dodatkową hierarchie którą bedzie mogł edytować zarzadca sojuszu.
daje przykład: są 3 szczeble forum : X,Y,Z
gracz z rangą 1 widzi fora X,Y,Z,(+forum standardowe)
gracz z rangą 2 widzi fora Y,Z,(+forum standardowe)
gracz z rangą 3 widzi fora Z.(+forum standardowe)

oczywiście każdy gracz z ranga 1 może mieć dostęp do forum które aktualnie jest w grze (forum ukryte)
nie musi być tych szczebli aż 3 , podałem wiecej zeby przykład był przejrzysty. generalnie przydały by się dwa dodatkowe.

Czekam na wasze opinie oraz pytania jeśli się pojawią. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] Hierarchia członków sojuszu

bo ja wiem...jak komuś nie ufasz, to po prostu rady nie dajesz i tyle.
 
Odp: [forum] Hierarchia członków sojuszu

Są też tacy którym z pozoru możesz zaufać ale beda Cie szpiegować , dlatego do ataków dostęp prosze bardzo ale do spraw rady - dyplomatycznych już nie.
to dobra broń na krety :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: [forum] Hierarchia członków sojuszu

Jestem za, choć moim zdaniem nie trzeba aż tylu szczebli, wystarczyłaby standardowa widoczność działów oraz dwa stopnie dodatkowe, czyli jeden dla rady, a drugi dla dość zaufanych graczy, żeby ochronić się przed potencjalnymi szpiegami / nowymi członkami sojuszu, co do których nie mamy pełnego zaufania.

Choć z drugiej strony szpiegowanie innych sojuszy jest częścią gry :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] Hierarchia członków sojuszu

Obojętne, Zamiast rang można by było wprowadzić możliwość utworzenia zakładki "Rada sojuszu", do której dostęp mieliby gracze z funkcją lidera. Innym zaufanym dać możliwość wglądu na forum ukryte i problem rozwiązany.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] Hierarchia członków sojuszu

Bardzo dobry pomysł. Utrudni to grę kretom. Będą musieli się bardziej postarać :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: [forum] Hierarchia członków sojuszu

podoba mi się ten pomysł.

choc jak już bym to modyfikował to zrobił bym tak by Założyciel sam tworzył grupy - i robił tyle grup ile chce i ile potrzebuje.

Jak będę potrzebował grupę: RADA, Dowódcy
To takie zrobie. Jak będzie mi potrzebna dodatkowa grupa: szpieg -- to dodam taką i będą tam wypowiadac się tylko ludzie z grupy szpieg i oczywiście inna grupa której dam dostep do tego działu
 
Odp: [forum] Hierarchia członków sojuszu

Jestem za, choć moim zdaniem nie trzeba aż tylu szczebli, wystarczyłaby standardowa widoczność działów oraz dwa stopnie dodatkowe, czyli jeden dla rady, a drugi dla dość zaufanych graczy, żeby ochronić się przed potencjalnymi szpiegami / nowymi członkami sojuszu, co do których nie mamy pełnego zaufania.

Choć z drugiej strony szpiegowanie innych sojuszy jest częścią gry :)

dobrze to przedstawiłeś , podałem w przykładzie wiecej opcji zeby było bardziej czytelne ale chodi mi właśnie o to co proponujesz.
a jeśli chodzi o szpiegowanie to jest to dla mnie zenujace i nie uczciwe. jaskinina jest od szpiegowania a nie podkładanie kretów.
ja np mam info z pierwszej reki ze mam kreta w soju ale nie pytam kto nim jest bo sprowadził bym sie do jego poziomu. i tak go wyeliminuje , lista podjerzanych nie jest długa.

powyższy system napewno pomoze jak nie w eliminacji kreta to w odcieciu mu dopływu informacji
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: [forum] Hierarchia członków sojuszu

a jeśli chodzi o szpiegowanie to jest to dla mnie zenujace i nie uczciwe. jaskinina jest od szpiegowania a nie podkładanie kretów.

też nie lubie szpiegów i szpiegowania ale niestety jest to dozwolone a wiec się z tego korzysta.
Szpiegowanie w postaci wpuszczenia we wrogie siły swojego człowieka bądz przekupienie kogoś w celu szpiegowania jest i było normalnym działaniem wojennym, czy Ci się to podoba czy nie.

osobiście mam swoje sposoby na wyłapywanie szpiegów i wykonywanie działań tak by szpieg się nie dowiedział ale taki system z forum był by mi na pewno pomocny
 
Odp: [forum] Hierarchia członków sojuszu

wiadomo ze sposoby są i czasami wiele nie trzeba , ale nie bawi mnie szukanie kreta , wole sobie ciupać normalnie i nie obawiac sie ze jakiś dzieciak kopiuje mi forum. może to legalne działanie ale strasznie żenujące - odbiera pełnie przyjemności z gry. dlatego też takie narzedzie jak opisałem było by pomocne :)

tchórze podsyłaja krety ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] Hierarchia członków sojuszu

Jetem za. Całkiem przydatne.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: [forum] Hierarchia członków sojuszu

Propozycja odrzucona.
Powód: Nie jest możliwe wprowadzenie, aż takiego podziału forum i jego rozdrabnianie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry