[FORUM] Ilość postów

  • Rozpoczynający wątek ANAKIN126
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz?

  • Tak

    Głosy: 16 55,2%
  • NIE

    Głosy: 9 31,0%
  • OBOJĘTNIE

    Głosy: 4 13,8%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Coś takiego jest w The west i myślę, że by się też tutaj przydało.
Mianowicie ilość postów. Czyli ilość postów, którą dany gracz napisał.
Znajdowało by się to pod obrazkiem gracza.
Jak wiemy ranga jest właśnie zależna od postów i można by było widzieć ile gracze ich napisali i jaką mają aktualnie rangę.

Co o tym myślicie?
 

DeletedUser

Guest
No więc to jest, że tak powiem na prawie każdym forum, a grepolis dlaczego tego ma nie mieć.Jestem na tak to by się bardzo przydało.
 

DeletedUser5408

Guest
Z tego co kojarzę to był już taki temat, a jak chcesz sprawdzić kto ile ma postów dokładnie, to możesz w "Community" => "Użytkownicy"

Tu masz link:ilość postów

A tak poza tym, to jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Michał a jest gdzieś spisane za ile postów jest jaka ranga?

A mi to jest obojętne czy będzie widać ilość postów czy nie ;)
 

DeletedUser

Guest
bardzo fajnie ale na dłurzszą metę by mnie nudziło ciągłe zaglądanie do linków.
Powinno być tak:

NA MOIM PRZYKŁADZIE:

ANAKIN126
image.php


Ilość postów: xxx

Ilość postów
do następnej
rangi:
xxx

I tak powinno być bo nie chce mi się do linków cały czas zaglądać, a jakby tak było...
 

DeletedUser

Guest
Jak wchodze na jakieś forum to jest liczba postów pod avatarem i menu użytkownika po polsku a tu jakoś dziko jest.
 

DeletedUser

Guest
o, o, otóż to
jak mówiłem w The West to jest i kapitalnie to wygląda.
 

DeletedUser77

Guest
A czy wy piszecie na forum po to aby nabijać posty i zdobywać rangi, czy po to aby się czegoś dowiedzieć, pomóc innym, zaproponować coś i zgłosić błąd.
Bo jeżeli po to pierwsze to życzę wam szerokiej drogi, a jeśli po to drugie to nawet te rangi a tym bardziej ilość postów nie jest ważna.
Jeżeli patrzycie na to kto ile "naspamował", bo tak można nazwać sporą cześć postów, to na prawdę macie małe pojęcie.
Osobiście jestem przeciwny tej propozycji, bo wtedy zacznie się jeszcze większy spam i ściganie się w tym ile kto napisał postów, i zamiast pomagać innym i pisać na temat będzie jeden wielki spam i wyścig po posty i rangi.
Nie liczy się ilość, a jakość.
 

DeletedUser

Guest
Yetj, jak według Ciebie na tym forum jest burdel, to chyba nigdy prawdziwego spamu nie widziałeś...

Tutaj mamy pustkowie a nie forum... kilka działów światowych można uznać za martwe. Na niektórych pojawią się te 2,3 posty dziennie. Niesamowity spam, naprawdę...
 

DeletedUser

Guest
Moim zdanie jest to dobry pomysł. Umożliwi to założycielom sojuszu wykrycia osób, które nie interesują się forum. No bo jak nie będzie miał ktoś żadnego posta to znak, iż nie obchodzi go życie codzienne sojuszu. Niestety jest też druga opcja, że gracze będą się prześcigać w postach i będzie wielki spam ale raczej to się nie zdarzy ;)
 

DeletedUser

Guest
Cool bro, ale tutaj chodzi o naliczanie postów na forum zewnętrznym, a nie tym w grze.
 

DeletedUser77

Guest
=Alexander The Great=, to że obecnie nie ma zbyt wielu postów, to nie musi oznaczać tego, że np za miesiąc lub dwa to się nie zmieni. Ja ciągle pozostaje przy swoim, że to w żaden sposób nie pomoże nikomu.
 

DeletedUser

Guest
dla mnie to obojetne czy bedzie cyferka z iloscia postow pod avkiem czy nie ale yetj jesli nie ma znaczenia kto ile napisal postow to po co sa rangi
 

DeletedUser

Guest
Aby zobaczyć jak kto się udziela i na jakim poziomie jest jego wiedza o grepolis
 

DeletedUser

Guest
ranga jest zalezna od ilosci postow i kazdy moze sprawdzic ile kto napisal wiec nie wiem czemu tak sie bronia przed wprowadzeniem takiego licznika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
bo ilość postów może mieć każde forum a takie rangi mamy tylko my ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry