[Forum]Posty i data pod avatarem.

  • Rozpoczynający wątek Amigo
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tą drobną zmianą?


  • W sumie głosujących
    37
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, chciałbym zaproponować niewielką zmianę, która jest jak najbardziej przydatna. Otóż pod avatarem(jeśli ktoś nie ma to pod nickiem) znajdowała by się informacja data rejestracji oraz ilość postów. Bardzo przydatne, gdyż każdy by widział kto ma jaki staż i jakie ma zaangażowanie dla forum :)

Takie info znajdowało by się pod nickiem bądź avatarem.
35n6e80.jpg
 

DeletedUser

Guest
mysle ze by nie zaskodzilo, na wieszkosci forum takich gier mozna zobaczyc ilosc postow :)
 

DeletedUser

Guest
O, widze ze pojawila się informacja o rejestracji :) Super.
 

DeletedUser

Guest
Datę rejestracji masz już podaną, może nie co do dnia, godziny i minuty. Ale jest. Licznik postów moim zdaniem to zachęta do jego nabijania. Być może się mylę, ale według mnie tak właśnie jest.
 

DeletedUser

Guest
Datę rejestracji masz już podaną, może nie co do dnia, godziny i minuty. Ale jest. Licznik postów moim zdaniem to zachęta do jego nabijania. Być może się mylę, ale według mnie tak właśnie jest.
Racja.Ja tak mam :D I bym spamował na forum ...
Więc jestem na nie ...;)
Dla dobra forum .
Ale to nie znaczy ,że nie będę tu spamował.
 

DeletedUser

Guest
Tu nie chodzi o spam... co Wy macie z tym spamem, tak bardzo go lubicie. Licznik postów niekiedy oznacza wartość użytkownika, na razie nie ma systemu reputacji i raczej nie będzie bo wg. mnie zły pomysł. Przecież spamować będzie można w offtopicu, a tam posty nie będą liczone więc jasne będzie że osoba z 400 postami nie musi być spamerem. Posty będą się liczyć wszędzie tylko nie w offtopie.
 

DeletedUser

Guest
Tu nie chodzi o spam... co Wy macie z tym spamem, tak bardzo go lubicie. Licznik postów niekiedy oznacza wartość użytkownika, na razie nie ma systemu reputacji i raczej nie będzie bo wg. mnie zły pomysł. Przecież spamować będzie można w offtopicu, a tam posty nie będą liczone więc jasne będzie że osoba z 400 postami nie musi być spamerem. Posty będą się liczyć wszędzie tylko nie w offtopie.
Ja kocham ;)
Będą się przenosić do innych działów po to żeby posty sobie nabijać :D
 

DeletedUser

Guest
W profilu może być ale dziwi mnie to czemu nie ma tych informacji w Mini Statistics ;f zawsze tam pisało ile się ma postów.
 

DeletedUser

Guest
Amigo, informacja o rejestracji była już dostępna od czwartku.
A co do ilości postów, to jestem ZA włączeniem licznika, ale aby NIE pokazywał się pod avatarem, gdyż to prowadzi do nabijanie postów przez niektórych.
 

DeletedUser

Guest
Amigo, informacja o rejestracji była już dostępna od czwartku.
A co do ilości postów, to jestem ZA włączeniem licznika, ale aby NIE pokazywał się pod avatarem, gdyż to prowadzi do nabijanie postów przez niektórych.

Czytasz od początku ? Co to zmieni, licznik tu licznik tam. Spam jest tylko w offtopicu, a tam będzie naliczanie postów wyłączone więc na jedno wychodzi. A jesli ktoś bedzie spamowac w tych dzialach gdzie nie wolno to ostrzezenie a potem ban
 

DeletedUser

Guest
Tak na większości forach tak jest więc tu też się przyda mała zmiana graficzna.
 

DeletedUser

Guest
Tu nie chodzi o spam... co Wy macie z tym spamem, tak bardzo go lubicie. Licznik postów niekiedy oznacza wartość użytkownika, na razie nie ma systemu reputacji i raczej nie będzie bo wg. mnie zły pomysł. Przecież spamować będzie można w offtopicu, a tam posty nie będą liczone więc jasne będzie że osoba z 400 postami nie musi być spamerem. Posty będą się liczyć wszędzie tylko nie w offtopie.

Jeśli tak będzie, to jestem za.
 

DeletedUser

Guest
Gdyby posty miały być, to by już dawno były. Możesz sobie to sprawdzić w liście użytkowników ;)
 

DeletedUser

Guest
Hmm uważam że to jest zbędne.Jeżeli to forum nie bedzie miało naliczania postów to bedzie unikatowe :D

a tak jak kolega napisał że jeżeli kogoś to aż tak interesuje to wystarczy sprawdzić w liście użytkowinków
 

DeletedUser

Guest
Osobiście to uwazam, że forum powinno być do tego, aby wyrazać własne opinie na temat gry, zgłaszanie problemów, pytań, propozycji itp. itd. a nie do bezsensownego łapania ilości napisanych postów. Jedynym argumenetm "za" jest to, że będzie można sprawdzić aktywność danego graczana forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jedynym argumenetm "za" jest to, że będzie można sprawdzić aktywność danego graczana forum.

Co masz na myśli mówiąc o aktywności? Mi się, że ja jestem aktywny chociaż mam małą liczbę postów. Czytam wszystkie fora, ale się często nie wypowiadam z różnych względów... prosty przykład: Ktoś zadał pytanie, ktoś na nie odpowiedział to ja już nie piszę tej samej odpowiedzi tylko inaczej sformułowanej bo to mija się z celem. (a z tego co widzę często tak się dzieje)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co masz na myśli mówiąc o aktywności? Mi się, że ja jestem aktywny chociaż mam małą liczbę postów. Czytam wszystkie fora, ale się często nie wypowiadam z różnych względów... prosty przykład: Ktoś zadał pytanie, ktoś na nie odpowiedział to ja już nie piszę tej samej odpowiedzi tylko inaczej sformułowanej bo to mija się z celem. (a z tego co widzę często tak się dzieje)

Zgadzam się z Tobą, ale jest tez tak, że ktoś zarejestruje się na forum i to wszystko i rzadko na nie zagląda (nie mówię, że na tym tak jest) Nie twierdze też, że jak ktoś nie pisze postów to nie jest aktywny. Ale ogólnie miałam na myśli aktywność, że użytkownik odpowiada na posty innych graczy, pytania itp.
 

DeletedUser

Guest
Tak jak pisałem w mini statistics nikomu by nie przeszkadzało.
Przykład:

minib.png
 

DeletedUser

Guest
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym mini statistics??

A Licznik postów by się przydał bo wtedy wiem kto jest aktywny na forum a kto nie.

Nie mam zamiaru latać po całym forum kto się udziela a kto nie.

I jeszcze jedno bo się pogubiłem.
Wy mówicie o grze czy o tym forum??

Bo mi to chodzi o Grę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry