[Forum]Posty i data pod avatarem.

  • Rozpoczynający wątek Amigo
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tą drobną zmianą?


  • W sumie głosujących
    37
Status
Zamknięty.

Robin65

Zespół Grepolis
a czy podany pod nickiem stopień (milicjant, szermierz, procarz...) nie określa stopnia zaangażowania na forum?
 

DeletedUser

Guest
Dobrze może i tak jeżeli o te forum.

Lecz ja zwracam się o mały update związany z gra.

Ponieważ to umili grę nabijając posty. (Nie dokładnie w tym sensie)

Każdy chciałby wiedzieć ile już postów napisał a ile ktoś inny.
 

Robin65

Zespół Grepolis
właśnie zauważyłem że klikając w zakładkę "Community v" i następnie "Użytkownicy" otrzymujemy alfabetyczny spis wszystkich forumowiczów wraz z z tak interesującą Was ilością postów. :)
 

DeletedUser

Guest
Większości chodzi o to, że wolą mieć tego typu infromacje przy wizytówce wypowiedzi autora w danym wątku, aby było wygodniej;) W sumie trudno im się dziwić. Przeglądając wątęk chyba nie masz zamiaru dwadzieścia razy odwiedzać "Community" ze względu na sprawdzenie ilości postów użytkowników, lepiej jest zerknąć na bieżąco.

a czy podany pod nickiem stopień (milicjant, szermierz, procarz...) nie określa stopnia zaangażowania na forum?

Tak, według mnie pod tym względem idzie wywnioskować co nieco na temat forumowicza.
A czy jesteś świadom tego, że większość użytkowników nie wie o istnieniu spisu tych rang, pomijając już fakt,że trudno je znaleźć ... ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Wszystko co piszesz jest prawdą, ale pytanie co jest ważniejsze 1000 głupot czy jedna mądrość? Ja nie oceniam piszącego po ilości udzielonych odpowiedzi tylko po ich trafności, więc ta informacja do niczego mi się nie przyda.
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Wszystko jest w "Community v" i następnie "Użytkownicy".

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry