[FORUM] Przymusowa ankieta w nowych propozycjach

  • Rozpoczynający wątek SIR MIRON
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz?

  • Za

    Głosy: 11 45,8%
  • Przeciw

    Głosy: 7 29,2%
  • Obojętne

    Głosy: 6 25,0%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich

Jak się zapewne domyślacie moja propozycja dotyczy ankiet które są obowiązkowe przy tworzeniu nowej propozycji choć jak ankiety nie zrobimy to nie wyskoczy nam komunikat "zrób ankiete" więc proponuję aby
każda nowa propozycja miała "przyklejoną" ankietę ze standardowymi odpowiedziami (tak, nie, obojętne lub za, przeciw, obojętne). Chciałbym aby była też możliwość "rozbudowania" takiej ankiety o inne odpowiedzi np.: tak, z poprawkami.

Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
często propozycja może mieć więcej niż 1 opcję, np:

- jestem za I rozwiązaniem
- jestem za II rozwiązaniem
- jestem przeciwko
- obojętne

więc głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
dlatego tez tak jak napisalem w propozycji chcialbym aby byla mozliwosc rozbudowy ankiety/dodania innych odpowiedzi
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że jeśli ktoś tworzy temat to opisuje jedną sprawę więc nie powinno być nim poprawek. Jeśli ktoś przemyśli pomysł to stawia sprawę jasno.
Jeśli jednak coś przyjdzie nowego to zawsze może edytować post bądź zrobić tzw. changelog w którym opisywałby jakie zaszły zmiany.
Więc opcja Tak, Nie, Obojętnie moim zdaniem jest odpowiednia i pomysły typu tak ale z poprawkami albo nie (dlaczego) są bez sensu.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: [FORUM] Przymusowa ankieta w nowych propozycjach

Propozycja zostaje odrzucona ze względu na brak takiej możliwości ingerencji w silnik forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry