[Forum] Ranking graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz by istniał ranking forumowiczów?

  • Jestem za

    Głosy: 27 69,2%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 6 15,4%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 6 15,4%

  • W sumie głosujących
    39
Status
Zamknięty.

DeletedUser4218

Guest
Moja propozycja, by wprowadzić ranking forumowiczów.

Wiem (dzięki Medus), że można wyszukiwać po ilości postów na forum, jaki kto ranking ma, ale to trzeba się pobawić troszeczkę.

Ale czy można by było wprowadzić taki ranking, że można od razu sprawdzić, ile jest np. szermierzy, hoplitów, minotaurów, harpii, gryfów? Wraz z ich nickami?

Fajnie by było zerknąć w taki ranking i zobaczyć, kto tu lubi pisać albo kto jest nowy :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5408

Guest
Odp: [Forum] Ranking graczy

Dodałbym też np. rankingi reputacji itp. Głos na tak, bo kocham wszelkiej maści statystyki i zawsze będę popierał podobne propozycje ;)
 
Odp: [Forum] Ranking graczy

Niczemu to nie szkodzi ,a ludzie może zaczną spędzać więcej czasu na forum przeglądając takie statystyki.
Jak najbardziej głos na tak ;)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: [Forum] Ranking graczy

Ciekawa propozycja z chęcią zajrzałbym w taki ranking, jestem jak najbardziej za :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Ranking forumowiczów

Wiem (dzięki Medus), że można wyszukiwać po ilości postów na forum, jaki kto ranking ma, ale to trzeba się pobawić troszeczkę
wcale nie ma dużo zabawy... u góry klikasz: Społeczność -> Lista użytkowników -> {tu wyświetla ci się lista którą możesz ustawiać np wg ilości postów}

a dla leniwych link: http://forum.pl.grepolis.com/memberlist.php?order=desc&sort=posts&pp=30

jedyne co by się przydało dodać to wspomniane już pkt-y reputacji
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: [Forum] Ranking forumowiczów

Oj Kurczaku, ale to trzeba wejść w zaawansowane opcje.
I nie sortuje po ilości postów tylko podaje ich ilość.
Wiem, proste, ale ludziki to zwrokowcy.
Ranking to element rywalizacji i może ożywić forum nieco :)
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: [Forum] Ranking forumowiczów

Jak klikniesz na napis "posty", to posortuje wg. ich ilości :)

To forum tak naprawdę ma sporo ciekawych rzeczy, tylko niektóre są poukrywane, trzeba trochę posiedzieć żeby się ze wszystkim zapoznać. Kiedyś nawet zdarzyło mi się kliknąć w coś przypadkowo, i wyświetliło mi podajrze listę osób, która wypowiadała się w konkretnym temacie, ale potem nie potrafiłem ponownie tego włączyć :D Do tej pory jestem ciekawy, w co ja wtedy kliknąłem, wie ktoś? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: [Forum] Ranking forumowiczów

Co do liczby postów, to mamy obecne sortowanie w liście użytkowników, które według mnie jest wystarczające, choć przydałyby się także inne statystyki, choćby data rejestracji, reputacja.

To forum tak naprawdę ma sporo ciekawych rzeczy, tylko niektóre są poukrywane, trzeba trochę posiedzieć żeby się ze wszystkim zapoznać. Kiedyś nawet zdarzyło mi się kliknąć w coś przypadkowo, i wyświetliło mi bodajże listę osób, która wypowiadała się w konkretnym temacie, ale potem nie potrafiłem ponownie tego włączyć :D Do tej pory jestem ciekawy, w co ja wtedy kliknąłem, wie ktoś? :D

Kliknąłeś tu :)
3az.png
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: [Forum] Ranking forumowiczów

Jestem za chociaż już to funkcjonuje, jedyne co można dodać to cyferkę przy tej liści by wiedzieć jaki jest obecny ranking.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Ranking forumowiczów

Oj Kurczaku, ale to trzeba wejść w zaawansowane opcje.
I nie sortuje po ilości postów tylko podaje ich ilość.

ja tam żadnych zaawansowanych opcji nie widzę...

Pasek:
Nowe posty / Prywatne wiadomości / FAQ / Kalendarz / Społeczność / Operacje / Szybkie menu
jest bardzo dobrze widoczny, po rozwinięciu opcji Społeczność bardzo dobrze widać opcję Lista użytkowników i jak wspomniał Michał333 po prostu klikamy na napis Posty by sprawdzić kto najwięcej postów napisał. Pierwsze miejsce jest na razie nie do pobicia :D chociaż dwójka zapowiada detronizację :D
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: [Forum] Ranking forumowiczów

Kurczak Dozymetryczny napisał:
Pierwsze miejsce jest na razie nie do pobicia chociaż dwójka zapowiada detronizację

Ty się ciesz, że było ponowne przeliczanie postów, bo jeszcze nie tak dawno też jedynka była nie do pobicia, tylko że to była inna jedynka i z 5k postów na koncie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Ranking forumowiczów

Wy się cieszcie, że nie liczą się pokasowane posty, bo top1 dawno byłoby moje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Ranking graczy

Dodałbym też np. rankingi reputacji itp. Głos na tak, bo kocham wszelkiej maści statystyki i zawsze będę popierał podobne propozycje ;)

Ja też popieram i głosuję na ZA, gdyż to będzie najlepsze i zobaczymy kto na 1 miejscu. :)
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: [Forum] Ranking graczy

Rankingu nie ma, aczkolwiek możesz to sprawdzić. Jak wejdziesz na jakiś profil gracza, to w adresie strony jest numer odpowiadający kolejności rejestracji gracza na forum. Jak zmienisz ten nr na przykładowo 1, to cię przeniesie do tego użytkownika.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: [Forum] Ranking forumowiczów

Kocham statystykę, więc jestem za!
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Ranking forumowiczów

Kto obstawia, że -Achilles-- bd miał 1 miejsce w reputacji?
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: [Forum] Ranking forumowiczów

Jasne, że ma największy poziom reputacji
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Ranking forumowiczów

Jest teraz mnóstwo osób, które mają 2 kwadraciki. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Forum] Ranking forumowiczów

Awans z "walczy z harpami" na "tańczy z cerberem", cóż za sensowne wyróżnienie :rolleyes:

<co za inteligentny człowiek to wymyślał?>
 
Status
Zamknięty.
Do góry