(forum) Reputacja

  • Rozpoczynający wątek ropap
  • Data rozpoczęcia

chcesz, aby ta propozycje wprowadzono w zycie?


  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Hej :3 To moja propozycja:

Kazdy liczac 0 postow moze dac reputacje. Co Wy na to? :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: (forum)Reputacja

Jestem na nie, obecnie potrzeba 3 posty aby dodać komuś punkt reputacji, według mnie każdy może tyle napisać w ciągu jednego dnia tematów do wypowiadania się jest wystarczająco w każdym dziale, nie ma potrzeby zmiany ilości postów wymaganych do przyznania reputacji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: (forum)Reputacja

Ciekawe dlaczego zmuszacie 3 posty by kazdy widzial swoja range "Obywatel".

Nie chcialem po prostu widziec rangi obywatel, bo chcialem dawac +reputacje nawet, gdy nie mam tych 3 postow na innych dzialach...
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: (forum)Reputacja

Ciekawe dlaczego zmuszacie 3 posty by kazdy widzial swoja range "Obywatel".

Nie chcialem po prostu widziec rangi obywatel, bo chcialem dawac +reputacje nawet, gdy nie mam tych 3 postów na innych dzialach...
Aż tak bardzo nie podoba Ci się ranga obywatel? Jak Ci tak bardzo na tym zależy zawsze możesz napisać wymaganą ilość postów na procarza, łucznika czy inną rangę. Rangi są zależne od ilości postów na forum i nie świadczą o doświadczeniu gracza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: (forum)Reputacja

Przecież to jest zabezpieczenie przed fikcyjnymi kontami, które jakiś szaleniec tworzy by dodać sobie pkt reputacji.
Wielu ten limit zniechęca do robienia takich kombinacji, dzięki temu ocena jest zawsze prawdziwa i adekwatna do wysiłku użytkownika. :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: (forum)Reputacja

na nie powstawało by wiele mulktikont na forum używanych tylko do rozdawania reputacji.
A te trzy posty to prawie nic.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: (forum)Reputacja

Minimalna liczba postów została wprowadzona właśnie z tego powodu, o którym pisali So Good oraz maja2013 - aby zapobiec nadużyciom. Odrzucam propozycję, ponieważ nie zostanie to zmienione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry