Forum sojuszu - przenoszenie tematów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Co o myślisz o tej propozycji?

  • Jestem za

    Głosy: 23 85,2%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 2 7,4%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 2 7,4%

  • W sumie głosujących
    27

DeletedUser4218

Guest
Witam.

Wiele sojuszy ma wspólne zakładki np. z bratnim sojuszem.
Niejednokrotnie, wszystkie zakładki są wspólne.
I tu pojawia się problem, mianowicie nie można tematów
przenosić pomiędzy współdzielonymi zakładkami.
Moja propozycja jest taka, by to zmienić i umożliwić te przenoszenie.

EDIT:
W związku z sugestiami podanymi poniżej, zdecydowałam jednak, że lepiej będzie, by zamiast przenoszenia można było skopiować dany temat ze wszystkimi postami :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Forum sojuszu - przenoszenie tematów

hmmm propozycja jest tak dobra i oczywiste jest to że powinna wejść w życie, że zastanawiam się czy jej kiedyś nie było :D (ale tyle tego jest że ciężko znaleźć). oczywiście głos na tak.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Forum sojuszu - przenoszenie tematów

Byłabym za tym, żeby zamiast całkowitego przeniesienia była możliwość skopiowania tematu ze wszystkimi postami do innego działu.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Forum sojuszu - przenoszenie tematów

dobra propozycja niektóre sojusze nawet robię tzw. archiwa no przzydało by się to nawet do tego
głos na tak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum sojuszu - przenoszenie tematów

Pamiętaj, że do takich działań potrzeba uprawnień moda, a mądry przywódca byle komu ich nie daje :).
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Forum sojuszu - przenoszenie tematów

Heh Ty to mnie zawsze rozśmieszysz :D

Adrian chodziło mi o to, że np. dałam temat u nas na forum i póżniej chciałam go przenieść do ogólnej zakładki i ni ma szans. Trzeba robić od nowa, a tam już sporo ludzików się wypowiedziało.

Ale masz ciekawy tok myślenia, nie pomyślałam, że sojusze będą sobie tematy kradły :D

To może zmienię na kopiowanie, zamiast przenoszenia tak jak Shania dopowiedziała :)
 
Do góry