[Ulepszenie] Forum sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wporwadzeniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 16 80,0%
  • Nie

    Głosy: 1 5,0%
  • Obojętne

    Głosy: 3 15,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser15166

Guest
Proponuję dodać na forum informację przy tematach dotyczącą liczby odwiedzin(nie wyświetleń) danego tematu, myślę że będzie to przydatna funkcja dzięki której będziemy mogli sprawdzić ile osób przeczytało dany temat i ocenić jaka część sojuszu przegląda forum.

capture-20140927-102521.png
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Forum sojuszu

Obojętne dla mnie, ponieważ jeżeli jeden gracz wejdzie w dany temat np 50 razy to będzie 50 wyświetleń, a to jest mylące.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Forum sojuszu

Obojętne dla mnie, ponieważ jeżeli jeden gracz wejdzie w dany temat np 50 razy to będzie 50 wyświetleń, a to jest mylące.

Napisałem o liczbie odwiedzin podobnie jak jest tutaj na tym forum i innych podobnych(nie wyświetleń), nawet jeśli ten sam gracz jak piszesz wszedłby 50 razy to liczyłoby się jako jedno wejście.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Forum sojuszu

A faktycznie to zmienia postać rzeczy :) Jednak mimo wszystko ta opcja jest mi obojętna :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum sojuszu

Jestem na TAK, całkiem przydatne moim zdaniem by wiedzieć czy temat interesuje graczy i ilu ich go czytało. Mam jednak małe pytanie - czy widoczne byłoby to dla wszystkich członków sojuszy, czy tylko dla założycieli, liderów i modów(logiczne:D).
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Forum sojuszu

Głos na tak.
Przyda sie takie coś można by sie w końcu dowiedzieć czy sojusz olewa forum czy jednak nie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum sojuszu

Masz mój głos ja jako że lubię patrzeć kto co robi i ile razy się pojawia gdzieś :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum sojuszu

A ja dodałbym także tutaj hiperłącza do tej opcji forumowej. Kliknięcie w liczbę odwiedzin powodowałoby wyskoczenie małego okienka, gdzie moglibyśmy sprawdzić dokładnie, które osoby odwiedziły ten temat.

PS: Chyba, że przesadzimy wtedy z inwigilacją członków sojuszu...sam nie wiem:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum sojuszu

Myślę że by to obciążało forum strasznie Don :p wiesz jak to by była koalicja i zakładka targu czy tawerny masa ludzi
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Forum sojuszu

Jest coś w tym, co piszesz. Każdy sojusz ma swoje forum, a na każdym forum pełno hiperłączy...pewnie by zamuliło trochę. Choć, co ja tam wiem...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Forum sojuszu

Byłoby to ciekawą opcją choć pewnie obciążyłoby servery, chyba, że daliby możliwośc ustawienia gdzie może być wyświetlane takie okienko z osobami które odwiedzały temat, troszkę zmniejszyłby się problem chyba.

141
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Forum sojuszu

Propozycja odrzucona.
Powód: InnoGames nie ma w planach wprowadzenia takiego rozwiązania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry