Forum Ukryte_Nowa Funkcja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5627
  • Data rozpoczęcia

Forum Ukryte_Nowa funkcja


  • W sumie głosujących
    38
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Oczywiście jestem na TAK ;) Świetna propozycja,tego mi właśnie tutaj brakowało....
 

DeletedUser

Guest
volveryin7 przesadziłeś z tym stopniowaniem ;)

w ostateczności mogłoby być coś jak w plemionach (zwykłe, ukryta, dla zaufanych), chociaż pomysł niewiele zmieni (wnioskuję z doświadczenia jakie mam)

chciałbym jednak zauważyć że:
A teraz pytanie: co zrobić z nowymi graczami, świeżo zrekrutowanymi? Nie chcę, by wszyscy gracze mieli dostęp do forum ukrytego, ale i nie chcę jednocześnie, żeby ci nowi nie widzieli żadnych forów
w swoich starych szeregach też możesz mieć kreta;) w plemionach nie raz się spotkałem z przypadkami graczy, którym wysłałbym ostatniego pikiniera na wsparcie a oni donosili do wrogiego plemienia co sie u nas dzieje.

tajne forum nie byłoby więc dobrym środkiem przeciwko kretom:) jedyny sensowny dla takiego forum użytek to np. taki:
kilku graczy przy granicy chce atakować sąsiedni sojusz ale nie chcą tymi planami zaśmiecać całego forum, dlatego tworzy im się takie forum (wstęp uzyskują tylko gracze zainteresowani w 100% walką z wrogiem lub wspieraniem walczących)
 

DeletedUser77

Guest
Połączyłem dwa tematy w jeden bo są o tym samym.
Ja jestem za propozycją, zawsze się przyda mieć jakieś miejsce gdzie można napisać coś do zaufanych osób.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Aktualne działanie forum sojuszu jest poprawne i nie nastręcza żadnych problemów. Wprowadzenie tego typu zmiany może doprowadzić do zbędnego zamieszania a sam pomysł nie wniesie niczego do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry