Główna mapa

  • Rozpoczynający wątek auburn
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wykorzystywaniem zoom na mapie głównej?


  • W sumie głosujących
    48
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Najazd myszką na mapę i regulacja zoom rolką.
Sądzę, że przydałaby się taka możliwość.
Mod proszę o odpowiedź a lud o opinie.
 

DeletedUser

Guest
ehem.. dlaczego oczekujesz odpowiedzi od moda? Mod to normalny użytkownik, który może kasować i nagradzać innych, lepiej admina się zapytaj.
Zrób ankietę, ale moim zdaniem niepotrzebne.
 

DeletedUser

Guest
I oto chodzi by się wypowiedzieć.
Mod ma bliżej do Admina.
Natomiast taka opcja (zoom) moim zdaniem w późniejszym okresie (walka na kilku wyspach) będzie przydatna. Zawężenie głównej mapy do jednej wyspy lub max przez "judasza" do kilkunastu (swoją kropkę słabo widać a co dopiero innych) będzie utrudnieniem. Googlowy najazd jest lepszym rozwiązaniem.
Ankieta - ja nie od polityki.
Pozdro
 

DeletedUser

Guest
lol, dajesz propozycje i nie chcesz wiedzieć co o tym myślimy?
Niektórzy nie wypowiadają się tylko głosują.
 

DeletedUser

Guest
Jest to zbedne, ale "zaglosuje" na tak. Ni to ziebi, ni to grzeje. :> Dostosuje sie.
 

DeletedUser

Guest
No to sie zglosi do moderatorow i tyle. :> I tak ta ankieta mniej wazna jest. Wystarczy poczytac komentarze i juz sie wie jaki wynik. :>
 

DeletedUser

Guest
Ocenić można zawsze. Na górze jest takie cosiko co się pstryka i jest. Ale coby oko się cieszyło zrobiłem klasyczną sondę. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mi ten zoom na raZie nie jest potrzebny ale jeśli koledze by się przydał i innym użytkownikom to głos na tak:D
 

DeletedUser

Guest
Na razie zoom nie potrzebny, ale racja, w późniejszej fazie może być przydatny.
 

DeletedUser

Guest
nie potrzebne tylko spowolni serwer i tak ci co mają wolne łącze to muszą pół godziny na cokolwiek czekać.
 

DeletedUser

Guest
A może taki dodatek wprowadzić tym co kupią KP? Jak dla mnie takimi pomysłami można naszpikować KP :)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Wprowadzenie tego typu zmiany spowodowałoby przeciążenie serwerów i przycinanie się gry. Doprowadziłoby to do niezadowolenia użytkowników, którzy miewają kłopoty z płynnym działaniem gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry