Gela Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gela Party

podbój się buduje ? :D
a po za tym to złotnicy spokojnie dadzą radę , 3x prędkość eko
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

na troi bylem naocznym swiadkiem : '' od palika do podboju, razem z kolonem i wojem w 10-12 godzin ''
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gela Party

dokładnie teraz najlepsi robią podbój w 2/3 dni
tzn. złotnicy pff :)
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Gela Party

kto wie mooze kiedyś bedą w sekunde robić ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gela Party

nie najlepsi :)
bo można być doświadczonym ale nie każdy zbada ci podbój w 2/3 dni bez złota mało wykonalne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Gela Party

na troi bylem naocznym swiadkiem : '' od palika do podboju, razem z kolonem i wojem w 10-12 godzin ''
smiley_emoticons_lol.gif

nie wiem jak czasowo ale na en obserwowalem gracza ktory w 24h zrobil wioske 10k :) inni ktorzy tez zlocili bo to widac mieli wioski po 4-5 czy 6k takze jak ktos chce to zrobi w dzien podboj a jak ktos sie nie spieszy to w te kilka dni bo sadze ze w 5 sie da bez zlota

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie najlepsi :)
bo można być doświadczonym ale nie każdy zbada ci podbój w 2/3 dni bez złota mało wykonalne

w 2/3 dni to ciezko bedzie a trzeba jeszcze pamietac o woju dlatego po 5 dniach to wielu moze byc gotowych na podboje poza zlotnikami ktorzy beda po 24h gotowi :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

w 5 dni też nikt nie zbuduje podboju :D a co do tego, to może też dołączę ;)

jesteś w błędzie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gela Party

No tak ale pisałem tu o zbadaniu podboju + kolona :) w 2/3 dni to wykonalne dla kogoś kto siedzi sporo na grze + dobre misje wyspowe
bez złota oczywiście
 
Odp: Gela Party

to prawda, sporo tutaj daje bonus do budowy :p niestety na poczatku ja go jakos trafic nie moge :D zawsze mam misje z łaskami lub wymuszoną lojalnością ;)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Gela Party

Na Retimno miałem w 4 dni bez złota, tylko tam było trochę szybciej
 
Odp: Gela Party

na retimno to ja też tak miałem , ale tutaj jest wolniejszy swiat , takze te 5 dni wystarczy spokojnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gela Party

to prawda, sporo tutaj daje bonus do budowy :p niestety na poczatku ja go jakos trafic nie moge :D zawsze mam misje z łaskami lub wymuszoną lojalnością ;)


mam to samo :) albo przyśpieszone ruchy wojsk a później jak trzeba to już o takiej misji mogę zapomnieć :p
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Gela Party

To co pomimo kiepskich ustawień jakieś ekipy się pojawią? Jakieś sugestie, nazwy sojuszy, kierunki? Nie chce zostać farmą i pójdę tam gdzie nikt nie pójdzie
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gela Party

jak by zrobili mniejsze soje były by lepsze bitki
 
Do góry