Gif W profilu

DeletedUser

Guest
Dlaczego w swoim osobistym profilu jak i w profilu sojuszu nie moge wstawić grafiki w GIF (animacji) powinno się dać, jedyne wymagania to bodajże 220x na 180x i 180kB wagi.
Więc mam taki plik dla potwierdzenia wygląda on tak:
patryk12.gif

Gdy go prześle w profilu ukazuje się jedynie pierwsza klatka wygląda to tak:
beztytuuny.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Może wszystko wgrałeś dobrze, tylko, żeby zobaczyć animację musisz ciągle odświeżać stronę :)
A tak na serio:
Nigdy nie widziałem żadnego ruchomego herbu, więc mogę podejrzewać, że grepolis blokuje takie ruchome grafiki.
 

DeletedUser

Guest
To nie błąd, po prostu tego formatu nie można użyć...
 

DeletedUser

Guest
To dziwne na WikiGrepolis znalazłem coś takiego
Logo sojuszu

Każdy sojusz może posiadać logo. Jego maksymalne wymiary wynoszą 240x180 pikseli i 180 bajtów. Dopuszczalne typy plikow graficznych to: jpeg , jpg , png oraz gif.

beztytuudaads.jpg
 

DeletedUser

Guest
Być może to się zmieniło po ostatniej albo innej aktualizacji gry.(z resztą to jest wiki i tam też mogą być błędy :) )
 

DeletedUser

Guest
Z tego co pamiętam, od samego początku Grepolis dzieje się właśnie takie coś z gifami. Chodzi tutaj oto że obrazek może być zapisany jako .gif, ale animacje nie będą grane. Format .gif ma tutaj formę zdjęcia nie animacji.
 

DeletedUser

Guest
ehh szkoda pamiętam w Plemionach można było wstawiać animacje, mam nadzieje że i tutaj to naprawią.
 

DeletedUser

Guest
Ciesz się w ogóle, że można wstawić herb/logo bez kupna premium ;) Free... :D
 

DeletedUser

Guest
Hehe, ale tam też były tygodniowe darmowe KP :p zreszta animacja to jest coś a zwykła grafika słabo wygląda ;]
 
Do góry