[GRA]Niezależne odliczanie czasu budowy

  • Rozpoczynający wątek masstan
  • Data rozpoczęcia

Niezależne czasowo budowanie

  • Tak

    Głosy: 5 41,7%
  • Nie

    Głosy: 6 50,0%
  • Nie ma zdania

    Głosy: 1 8,3%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moja taka mała propozycja odnośnie budowy, mianowicie by czas budowy budynków odliczany był niezależnie od siebie.
 

DeletedUser

Guest
Ok, jest 2 kolejki budowy, w pierwszej kolejności budujesz senat którego budowa trwa 7h, a w drugiej kolejności budujesz powiedzmy kamieniałom którego budowa trwa 2h i chodzi mi o to żeby po skończeniu budowy kamieniałomu można było budować coś innego a senat niech by się tam dalej budował.
 

DeletedUser

Guest
Taki jest silnik gry tego się tak O.. raczej nie da zmienić.
 

DeletedUser

Guest
Ale sam możesz sobie ustawić kolejność budowy... najpierw kamieniołom a potem senat możesz robić... ;)

Chyba,że Cię nie rozumiem:p
 

DeletedUser

Guest
wiem że mogę, ale przy następnej budowie i tak trzeba czekać aż ta najdłuższa się skończy.
 

DeletedUser

Guest
autorowi chodzi o to, by oba budynki znajdujące się w kolejce budowały się jednocześnie.

jestem na nie:) za bardzo ułatwiłoby to grę.

jednocześnie gracz budowałby magazyn czy inny budynek, którego budowa trwałaby kilka(naście godzin) i jakiś budynek którego budowa trwa kilkadziesiąt minut. do budowy należy podchodzić z głową i planować sobie kiedy co budujemy. a jak spieszy się komuś niech wykupi trochę złota to o połowę czasu mniej będzie czekał:)
 

DeletedUser

Guest
to nie przejdzie bo:

premium zarządca ma za zadanie ułatwić rozbudowę i (nie oszukujmy się) napić kasę twórcom gry, więc oni (ci twórcy) muszą nam utrudniać niektóre rzeczy, żebyśmy kupując ich premium ułatwiali sobie grę niezdająca sobie sprawę jak łatwo roztrwaniamy pieniądze
 

DeletedUser

Guest
Nie. Gdybyśmy się zgadzali na wszystkie propozycje tego typu. To w grę taką jak ta grałyby pięciolatki, a tego nie chcemy.
 

DeletedUser

Guest
Nie jest to niepotrzebne ktoś planował tę grę i właśnie w taki sposób ma ona wyglądać. Jak chcesz budować coś długiego to puszczaj w nocy a w dzień coś co się buduje krócej.
 

DeletedUser77

Guest
Propozycja na 99,9% nie będzie wprowadzona, ponieważ popsuła by ona całą strukturę gry.
Wychodzi na to że ktoś kto ma premium będzie mógł budować 7 budynków na raz.
Temat zamykam ponieważ nie ma szans na wprowadzenie tego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry