Gracze online

  • Rozpoczynający wątek klimo05
  • Data rozpoczęcia

ankieta

  • Tak, widocznosc tylko graczy z sojuszu

    Głosy: 9 37,5%
  • nie

    Głosy: 14 58,3%
  • widocznosc wszystkich graczy

    Głosy: 0 0,0%
  • jest mi to obojetne

    Głosy: 1 4,2%

  • W sumie głosujących
    24
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
mysle ze wprowadzenie czegos takiego jak widocznosc graczy ktorzy sa aktywni, ale tylko ze widzimy grczy ze swojego sojuszu, nic wiecej, bylaby o wiele lepsza komunikacja miedzy graczami
 

DeletedUser

Guest
nie wydaje mi sie aby byl to dobry pomysl poniewaz nie ukrywajmy prawie kazdy sojusz ma kreta a to bardzo ulatwialo by im szpiegowanie i dawalo mozliwosc informowania czy akurat dany gracz siedzi przy kompie
(osobiscie mialem doczynienia z kretami i wiem jak czasami potrafia nabruzdzic)

jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
mozna chyba zrobic tak ze szpiedzy nic nie widza, tylko osoby nalezace do sojuszu
 

DeletedUser

Guest
ale o to wlasnie chodzi ze czlonek sojuszu moze byc szpiegiem
 

DeletedUser

Guest
To by było dobre ale nie przejdzie właśnie z powodu tych naszych miłych kolegów co siedzą w jednym sojuszu i mówią drugiemu co się dzieje...
 

DeletedUser

Guest
1. propozycja zdaje mi się już była (taka sama lub podobna)

2. jestem przeciwko - jak wyżej wspomniano szpiedzy mieliby niezłe źródło informacji (najłatwiej zaatakować kogoś kto jest offline) jeżeli byłoby to tylko dla sojuszu. widoczność wszystkich graczy to byłaby już przesada.
jest jeszcze możliwość przerobienia propozycji na podawanie takich informacji tylko dla założyciela i ewentualnie liderów (chociaż to i tak wtedy niewiele da, bo co z tego, że gracz jest online/offline gdy nie ma założyciela lub lidera). tak więc obecna forma pokazywania aktywności (0-2,2-7,7 i więcej) jest wystarczająca
 

DeletedUser

Guest
Widoczność dla wszystkich graczy jest kompletnie nie trafiona bo chyba nikt nie wyłączał by komputer żeby się świecić non stop online.
No a druga opcja jak wyżej..
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie pomysł był już
i ponownie jestem na NIE

stop inwigilacji - chcesz być widoczny - wejdź na czat i tyle..
nie chcesz się komunikować to niech nikt cię nie widzi - tak jak w gg ..
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Gra jest dobrowolna i nie podlega żadnym regulacjom ze strony władz sojusz itd. Istnieje duże prawdopodobieństwo wywierania presji na graczach, którzy zbyt krótko są zalogowani w grze. Widoczność statusu online może prowadzić do niepotrzebnych spięć pomiędzy graczami oraz pozbawiać rozgrywkę elementu zaskoczenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry