Granica między nękaniem, a grą!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4218

Guest
Mam pytanie do suportu, jak określacie taką granicę jak w temacie?

Kolega na jakimś tam świecie przejął miasto jakiegoś gościa.
Ten gość od tego czasu wchodzi na światy tylko po to aby mu błyskać.
Niby element gry, ale to już wychodzi nieco dalej.

Jak rozpatrujecie nękanie gracza czarami przez ludzi, którzy nie grają?
To nie jest element gry - kiedyś mi zabrałeś miasto, to od dziś na każdym świecie będę Ci błyskał!

Edit:
Codziennie od początku świata ma dwie błyskawice rzucane na miasta każdego dnia, chociaż ta druga osoba nie gra.
 
Ostatnia edycja:
W sumie to łezka powinna kosztować 100 łask, zadowolenie 50, plaga 100-120(jako słabsza ochronka z efektem ubocznym) powrót z królestwa 200, hełm znów działać jako przykrywanie ataków, iluzja 100-150 łask, błyskawica 0 lub 1
Do tego do rozważenia sztorm 300.
No i ewentualnie, jeśli hełm nie zostanie naprawiony, to bym chętnie zobaczył żagle->200 heroiczna siła -> 150.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser28712

Guest
Błyski są strasznie bolesne, no może nawet bardziej niż telefon wibrujacy jak ..... przy 1000 fejkach. Imo dajmy limit dziennych ataków na 5 i zmiejszmy cene błysku do 30
 

DeletedUser4218

Guest
Pysio Królisio Ciebie sojusz, więc to jest element gry.

Jego nęka gostek, który nie gra, a wchodzi na świat tylko po to, by rzucać mu błyskawice.
 
Ostatnia edycja:
Pysio Królisio Ciebie sojusz, więc to jest element gry.

Jego nęka gostek, który nie gra, a wchodzi na świat tylko po to, by rzucać mu błyskawice.
[/QUOTE]
No ale co mnie to interesuje czy to sojusz czy nie, masz pretensje że ktoś używa błysków w grze, po czym piszesz, że mój przypadek jest częścią gry. A co, błyskawice w grepolis to czego element? Pogody?
 
nękanie jak to opisała Sisi powinno być jakoś ograniczone bo gracze którzy są zbyt nieudolni żeby się z kimś zmierzyć tylko wchodzą cztery morza dalej po to żeby nękać graczy są po prostu żałośni ;)

nie mówię żeby całkowicie zakazać błyskania (bo abstrahując że w wielu przypadkach powinien być to darmowy czar) to np za wulgaryzmy lub piętnowanie graczy jak sojusz rzuca błyski to jest pewna forma niewerbalnego pokazania solidarności i ukarania prowokatora

fajny przykład będąc na żółwiu mieliśmy gracza który błyskał jednemu z naszych 2x dziennie i na tamtej prędkości nie szło się odbudować a sam nie grał po prostu :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
nękanie jak to opisała Sisi powinno być jakoś ograniczone bo gracze którzy są zbyt nieudolni żeby się z kimś zmierzyć tylko wchodzą cztery morza dalej po to żeby nękać graczy są po prostu żałośni ;)

nie mówię żeby całkowicie zakazać błyskania (bo abstrahując że w wielu przypadkach powinien być to darmowy czar) to np za wulgaryzmy lub piętnowanie graczy jak sojusz rzuca błyski to jest pewna forma niewerbalnego pokazania solidarności i ukarania prowokatora

fajny przykład będąc na żółwiu mieliśmy gracza który błyskał jednemu z naszych 2x dziennie i na tamtej prędkości nie szło się odbudować a sam nie grał po prostu :rolleyes:
to znaczy tylko tylko tyle ze macie słaba psyche a nie ze ludzie sa żałośni
 

DeletedUser23982

Guest
Sisi chyba nie grałaś na starych systemach tutaj się nie śpi tylko czuwa. A jak śpisz to jednym okiem, a drugim na grepo. W połowie nocy zmiana na drugie oko i tak do końca :D
Błyski to też element gry
 

DeletedUser30552

Guest
Nie martw się Sisi, specjalnie dla Ciebie dorzucę kilka błyskawic, bo mi się przez Was gniewne łaski przelewają :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry