[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia
Mi działa na FireFox.
Wszedłem dzisiaj na stronę projektu i faktycznie pisze RIP 31.12.23 skrypt przestanie działać.
Mój także będzie RIP z tego samego powodu, tylko wcześniej bo 1.12.23, także dwie pieczenie na jednym ogniu.
 
zawsze można zrobić wersję lite która nie będzie wymagać aż takich zasobów serwerowych ... nikt nie korzysta ze wszystkich wodotrysków
fakt rapki jpg były przydatne ale i bez nich się da grać ;P
takie funkcje jak alarm, lista posortowanych miast można zawrzeć w samym skrypcie bez konieczności łączenia się z serwerem
ba jak dobrze to obmyśleć to i lokalne zasoby cache też można wykorzystać do np ostatniej aktywności ...

Krecika można było spokojnie odpalić lokalnie bez jego serwera do funkcji która jako jedyna była przydatna czyli wyliczania czasu podróży z dowolnego miejsca na konkretny cel... inna funkcja to ustawianie ikonek przy nadciągających atakach ;) a reszta do kosza ...

skrypty się nie potrzebnie rozrastały i potrzebowały coraz więcej zasobów ...

co do RIP to chyba jednak odłożą sądząc po ostatnich wsparciach ;)
 
Kto Ci chłopie skamieliny będzie przejmował?
wariat.gif

To była tylko, na Księżycu, testowa baza wypadowa w podróży do Marsa.
meteor.gif
 
brak chętnych na przejęcie (pytają i ...), żal Was opuszczać i może pozostaniemy na zasadach "2 miesiące dokładamy, wyłączamy prąd"
Jeszcze żyje, ostateczna decyzja zapewne na dniach...
 
brak chętnych na przejęcie (pytają i ...), żal Was opuszczać i może pozostaniemy na zasadach "2 miesiące dokładamy, wyłączamy prąd"
Jeszcze żyje, ostateczna decyzja zapewne na dniach...
Włączcie reklamy, żeby przychód z nich pomógł w pokryciu kosztów operowania dodatku.

Widziałem też gdzieś, że można zrobić darmową bazę danych na pliki z pomocą discorda.
 
ehe, już się ciesz że Cię uratują.
Ja mam reklamy a z nich jakieś 300 zł rocznie a opłat ponad 1000.
drink.gif

Ostatni już chyba rok z własnej kieszeni dokładam, ale to tylko po to aby "się pokazać".
alejaja.gif
 
brak chętnych na przejęcie (pytają i ...), żal Was opuszczać i może pozostaniemy na zasadach "2 miesiące dokładamy, wyłączamy prąd"
Jeszcze żyje, ostateczna decyzja zapewne na dniach...
żeby to miało sens to zbiorka musiała by być na pól roku z góry
na ten moment to wygląda tak, że gracze wsparli, ale miesiąc miesiącowi nierówny
 
Przestań, jak On ciągle podaje publicznie ile ta jego krowa żre i jest to faktycznie prawdą to zapomnij.
puknijsie.gif

Poza tym jakby był taki doskonały to nigdy nie powstały by alternatywy od innych graczy.
 
Pewnie jakieś dzieciaki, dużo tam było nigdzie nie opisanych funkcji które znacznie uprzyjemniały grę.
 
Do góry