[Wyjaśnione] Greolympia i sojusz

  • Rozpoczynający wątek NexaTG
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak wziąć udział w tych igrzyskach? (Greolympii)

I czy istnieje jakiś chat sojuszu, czy muszę porozumiewać się z każdym użytkownikiem poprzez PW?
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Greolympia i sojusz

Greplympia trwała 4 tygodnie i zakończyła się w tą środę następna za rok ;) ale wkrótce powinien być kolejny event oktoberfest o i ile się nie mylę będzie pod koniec września, tak istnieje czat sojuszu(znajduje się na pasku menu)
1.JPG
ale raczej mało kiedy jest używany
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Greolympia i sojusz

1 Niestety igrzyska już się skończyły..
2 tak istnieje tylko 2 osoba musi wejść na niego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Greolympia i sojusz

Aa, zauważyłem tę ikonkę czatu, ale myślałem, że to globalny lub serwerowy.

Czyli oprócz czatu, to tylko PW?

Zarejestrowałem się niedawno i właśnie wyskoczyło mi info o tej Greolympii, ale byłem mało zorientowany, więc będę musiał czekać cały rok. :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Greolympia i sojusz

NexaTG napisał:
Czyli oprócz czatu, to tylko PW?
tak innych możliwości komunikacji w grepolis nie ma, jest jeszcze wiadomość masowa do wszystkich członków sojuszu ale do tego musisz posiadać odpowiednie uprawnienia nadane przez lidera lub założyciela sojuszu, zazwyczaj każdy członek sojuszu dostaje to uprawnienie, by wysłać wiadomość masową(np. z informacją o wejściu na czat) wystarczy przy tworzeniu wiadomości kliknąć na flagę która znajduje się przy miejscu na wpisanie odbiorcy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Greolympia i sojusz

Teraz odkryłem "Forum Sojuszu" i tam też chyba można się jakoś dogadać.

No nic, dzięki za pomoc.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Greolympia i sojusz

Grepolympia się jeszcze nie skończyła, trwa jeszcze dwa dni :D Ale już nie można nic zdobyć, tylko laury wymienić ;D A co do czatu sojuszu to nie jest jedyna opcja komunikacji. Jest jeszcze wiadomość masowa i forum sojuszu. Pozdrawiam.
 
Do góry