[Nowość] Grepolis Messenger (Urządzenia mobilne)

  • Rozpoczynający wątek ProteX2000
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za stworzeniem oddzielnego komunikatora na urządzenia mobilne?

  • Tak

    Głosy: 8 40,0%
  • Nie

    Głosy: 10 50,0%
  • Obojętne

    Głosy: 2 10,0%

  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser

Guest
Witam ponownie. Chciałbym zaproponować stworzenie oddzielnej lekkiej aplikacji działającej w tle na telefony coś w stylu Facebook Messengera, która ma służyć do komunikacji między członkami sojuszu i nie tylko... Weźcie pod uwagę to, że dużo osób nie instaluje Grepolis na swoich urządzeniach ze względu, że aplikacja zużywa dużo danych. A ta aplikacja może temu zaradzić. :)
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Grepolis Messenger (Urządzenia mobilne)

Grepolis raczej nie powinno służyć do pogadanek. Stworzenie oddzielnej aplikacji służącej tylko do rozmów jest raczej nierealne. Co z tego, że będziesz mieć aplikację do rozmów, a nie będziesz posiadać apki Grepolis, sojusznik napisze Ci, że Cię atakują a Ty i tak nic nie zrobisz. Mija się to z celem. Można komunikować się w grze, a za pomocą aplikacji mobilnej i da się te wiadomości odczytywać i wysyłać. Jeśli ktoś chce żebyś szybko odczytał to niech puści atak na Ciebie i telefon Ci zagra więc się zalogujesz. A jak ktoś chce porozmawiać o różnych innych rzeczach niezwiązanych z Grepolis to niech faktycznie użyje Facebook Messengera. Jak dla mnie propozycja nie ma szans na wprowadzenie i jestem niestety na nie.
 
Odp: Grepolis Messenger (Urządzenia mobilne)

a jak dla mnie nawet ciekawy pomysł , można by się szybko komunikowac , a logowanie się na grepo troche trwa :) ale nie wierze ,że to przejdzie
 
Odp: Grepolis Messenger (Urządzenia mobilne)

jestem na nie. gracze, którzy mają potrzebę i tak się ze sobą skontaktują jeśli zajdzie potrzeba.
Moim zdaniem w grze jest wystarczająca liczba środków umożliwiających kontakt.
 
Do góry