[To nie błąd] Grepolis Mobile - nie działa - AshaOS

  • Rozpoczynający wątek roosek3000
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Posiadam Nokię Ashę 302 działającą na AshaOS v14.73 i nie mogę korzystać z Grepolis Mobile. W Opera Mini powtarza się ten błąd: forum.pl.grepolis.com/showthread.php?10454-grepolis-mobile, w Nokia Xpress po zalogowaniu się nie pokazuje się wybór świata, tylko about:blank, a w UC browser po wybraniu jakiejś opcji w menu gry wykonuje normalnie operację, lecz gdy wrócę do menu i wybiorę coś innego, to powtarza to, co wcześniej wybrałem np. wybieram wyspę, cofam się, klikam miasto i ponownie pokazuje mi wyspę! <ciach> To nie jest wina jednak mojego telefonu, lecz raczej wsparcia dla Asha: na innych telefonach z tym systemem jest to samo, a na Symbianie, Andku jest OK. Proszę o szybkie rozwiązanie problemu, bo padł mi komputer i muszę się nieźle namęczyć, żeby dostać się do Grepolis. :mad:


// Proszę pamiętać, aby nie używać wulgaryzmów oraz pisać w języku polskim - Slietie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Grepolis Mobile - nie działa - AshaOS

Proszę zwróć uwagę, że wersja mobilna jest przystosowana do 2 systemów: Android oraz iOS. Jeżeli telefon korzysta z innego systemu (a Twój wygląda na to, że tak), to mogą na nim występować problemy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Mobile - nie działa - AshaOS

No prawda, choć uniwersalne wsparcie by się przydało.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Grepolis Mobile - nie działa - AshaOS


Powtarza się ten błąd i będzie się powtarzał, ponieważ Opera Mini to nie przeglądarka do której wersja mobilna Grepolis została przystosowana. Mobilna wersja Grepolis bez zarzutów działa przy użyciu przeglądarki Opera Mobile. Wtedy działają wszystkie przyciski i nie ma problemów. Proszę nie mylić Opery Mini z Operą Mobile bo są to dwie różne i inaczej działające przeglądarki. Zatem polecam, odinstalować Operę Mini i tym razem wybrać operę Mobile. Zupełnie inna kwestia jest gdy ktoś posiada telefon z Androidem bądź iSO, ale przeglądarkowa wersja mobilna na zwykłe telefony aktualnie prawie nie różni się od tych na Androida.

Pozdrawiam,
Red Slayer.
 
Do góry