gry podobne do ogame

  • Rozpoczynający wątek Kurczak Dozymetryczny
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
znacie może jakieś gry podobne do ogame? chodzi mi o kosmiczny klimat (średniowiecze, smoki, starożytność odpadają) i o podobieństwo do grepolis (przejmowanie miast/księżyców/planet,etc.; brak ograniczeń w atakach i ilości przejmowanych miast/księżyców/planet/etc. - więc gry typu dark orbit odpadają :D).
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: gry podobne do ogame

Grałeś w Desert Operations ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: gry podobne do ogame

nie. brak tam kosmicznego klimatu :)
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: gry podobne do ogame

A Mech Hero?

Mech Hero jest grą przeglądarkową rozgrywającą się na zniszczonej i bogatej w surowce planecie. Gracz staje się dowódcą bazy, w której produkuje i wyposaża roboty, a następnie tworzy z nich armię. Ataki na innych graczy oraz zrzeszanie się w sojusze pomagają rosnąć w siłę, aby w końcu zdominować planetę oraz zdobyć antymaterię.
 

DeletedUser

Guest
Odp: gry podobne do ogame

znalezione na ich forum:
Ok wondering if there's any way of taking over a city,
conquering a city and keeping it would be nice... but no
nie ma podboju - odpada :)

kiedyś grałem w... chyba Delirium (ale nie jestem pewny czy na pewno w to) i tam chyba nie było ograniczeń z podbijaniem. Ewentualnie była to inna gra, ale prawdopodobnie, tak jak Delirium - skasowali :/
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: gry podobne do ogame

Niech pomyślę.. grałem w taką gierkę jaką chcesz.. Ale jaka nazwa hmmm

Szybki jesteś. Ze starożytności od razu w kosmos chce iść :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: gry podobne do ogame

byłem już w średniowieczu, starożytności, warto by więc zaczepić się na dłużej w przestrzeni kosmicznej :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: gry podobne do ogame

hmmm nie mogę znaleźć opisu, screenów ani ilości graczy. ta gra żyje jeszcze? :D bo inna gra ich twórcy ostatnie wpisy ma na forum sprzed roku albo dwóch...
 

DeletedUser

Guest
Odp: gry podobne do ogame

Dark Orbit Grałem z tydzień i mi się znudziła :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: gry podobne do ogame

dark orbit to nie typ gry jakiej szukam...
 

DeletedUser

Guest
Odp: gry podobne do ogame

Kurczak ja sądzę, że dla ciebie idealne było by FoE :D I kosmos za jakiś czas pewnie też będzie :pP Jaki nie pytaj ale będzie :D:d:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: gry podobne do ogame

grałem w foe... sory no ale to nudne jak... no ciężko mi coś odpowiedniego dobrać :D a zanim będzie kosmos to ho ho ho a może jeszcze i dłużej... w dodatku trzeba się przez te wszystkie zacofane epoki przemieszczać... no i nie można tak jak w Grepo czy Plemionach przejmować miast (chyba że coś się u Was zmieniło :D )
 

DeletedUser

Guest
Odp: gry podobne do ogame

<ciach> sguni

Gra ciekawa ze względu na klimat i mechanikę, aczkolwiek już zdecydowanie niepopularna i w późniejszym czasie zdecydowanie monotonna ze względu na brak konkurencji.
W każdym razie ze względu na mechanikę gry, a dokładniej system ochrony graczy, rejestracja większą grupą jest w stanie zapewnić udaną rozrywkę:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry