[Naprawiony] Hadel

  • Rozpoczynający wątek underworld30
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pewien problem , mianowicie drastycznie wydłużył się czas dostarczania surowców z wyspy na wyspę z kilkudziesięciu minut do ponad 3 godzin. Normalnie trasa z miasta A do miasta B p(na oddzielnych wyspach) trwała np. 45 minut a teraz trwa 3:05 godziny i mam opcje premium Kapitan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Hadel

Na Rho też problem występuje, zgłosiłem w tickecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hadnel

Może Kapitan jeszcze nie wytrzeźwiał po świętach i płynie bocznymi szlakami co by go to nie złapali :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hadel

Na Epsilon dokładnie to samo :/
nie mam kapitana ;p
a z wyspy z której zawsze szło w granicach 40 min. teraz handlarz lizie ponad 6h. :/
Mozna coś z tym zrobić ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hadel

Ja mam miasta na wyspie i nie ma problemu ale podziele sie z wami ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel

To wydłużenie czasu handlu dla mnie jest nie do przyjęcia - chyba zrezygnuję z tej gry :( :confused:
Spece od wyciągania kasy od graczy premium się nie popisali - wydam co mam wydać i się pożegnam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hadel

Na jakich światach pocinacie? Na Omikron czas zróżnicował się jakieś 20minut, przynajmniej tak jest u mnie, po prostu twórcy gry chcą zarobić a nie dać ludziom świetną zabawę, jak będzie jeszcze więcej błędów lub takiego naciągania zastanowię się nad końcem gry :confused::mad::(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hadel

nie 20 min, tylko ponad 6h, a wcześniej może z 17 min było
 

DeletedUser11916

Guest
Odp: Hadel

Na Omikronie, ten sam problem, z 30min wydłużył się czas do prawie 6h (nie mam żadnego kapitana, bo za tak dużo, tak mało dają), co jest grane, czy wy kolejny raz z graczami w nie powiem co lecicie...??? :mad:
 

DeletedUser12611

Guest
Odp: Hadel

na epsilon to samo!!!!:(:( zróbcie coś z tym!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hadel

wygląda mi na to, że "wkradło" się 6h do handlowania między wyspami, taka wartość stała, o którą zwiększył się czas.

tak czy siak mając kapitana, to on daje tylko 2x krótszy czas, to będzie jakieś 3h xD

ogólnie powodzenia życzę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hadel

informatycy kombinowali z czasami festynow itp
co zapewne bylo jako ze swiaty maja rozna predkosc powiazane z innymi wartosciami
potem znalazl sie magik co wstawil zamiast zmiennej wartosc, a potem ja zmienil

wynik wszyscy znamy

w koncu team poszukuje dobrych programistow. lol

jak mozna tak **** dawac na milosc boska. ludzie placa po 50 pln miesiecznie za granie i same przeboje.

wezcie do cholery zatrudnijcie kogos z jajem a nie eunucha :p
bo inaczej przestaniemy wam placic. AS SIMPLE AS THAT :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hadel

Przepraszam w kazdym badz razie za ton, mam prawo byc wk...wiony jako Klient.

Jako informatyk nie rozumiem debilnych czasami bledow.
Inno Games jest firma, ktora stac na serwery testowe i tam sprawdzanie "wybrykow" swoich, pozal sie boze, programistow.

Swoja droga nadmienie tylko jedno. Jak ja sie pieprzenelem o 1 bit to wszystko mi nie chodzilo. Jestem koderem w assemblerze z 20 letnim doswiadczeniem. Ponad.
Flaki mi skreca jak patrze co robia ze sprzetem i "nowoczesnymi jezykami programowania" NOWOCZESNI programisci.

Banda dzieci z lopatkami w piaskownicy. Oj zameczek nam sie popsul. Dosypmy piaseczku. Napluj jeszcze. Mokry piaseczek tak sie nie obsypuje....
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Hadel

no na RHO nie śmiga a jeszcze o 11 było dobrze ;]
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Hadel

Błąd występuje we wszystkich wersjach językowych i mam nadzieję, że zostanie poprawiony jak najszybciej. Z naszej strony zgłosiliśmy problem i możemy jedynie przeprosić i mieć nadzieje iż ta niedogodność zostanie jak najszybciej naprawiona.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hadel

Problem zaczyna wystepowac w tym, ze co Update to nowe bledy....
Mnie to wyglada na sytuacje, iz nie ma juz goscia ktory to pisal, jest jedynie (byc moze paru) nowy, ktory usiluje to przerabiac. Stad te faile.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Hadel

na jocie czas z ok 25 minut podskoczyl do prawie (lub może grubo ponad) 3 godzin
nie sprawdzałem dokładnie, nie było mnie przez jakis czas na kompie, w każdym razie po powrocie w okienku handlu wyświetlał się czas ok 2godz. 50 minut
a ok 8 rano wszystko działalo prawidlowo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hadel

Potwierdzam z My - to samo...

Czas wydłuża się odpowiednio o 3h z kapitanem i 6h bez...
Mam nadzieję, że problem da się szybko rozwiązać, tak się nie da grać - odbudowa armii i floty trwa wieki :/
 

DeletedUser12618

Guest
Odp: Hadel

RHO prosze o szybkie rozwiazanie problemu!

Z miasta do miasta czas wydluzyl sie o 6h!
 
Status
Zamknięty.
Do góry