Handel Niewolikamiu i demonami oraz urzycie...

  • Rozpoczynający wątek zabinski
  • Data rozpoczęcia

Kto jest za?

  • za

    Głosy: 2 12,5%
  • przeciw

    Głosy: 13 81,3%
  • obojętnie

    Głosy: 1 6,3%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ja myślę tak handel niewolnikami....

dodać opcję wyprawa po niewolników :cool:
a jeśli chodzi o atakowanie graczy z wojskiem będą np. klasy:
-zniewolony jeździec
-zniewolony piechur
-zniewolony łucznik :cool:
np. mamy 10 niewolników jeźdźców i mamy zbadanych kawależystów oraz mamy świątynie wchodzimy w koszary i bierzemy rekrutuj niewolników i mamy 10% szans na znalezienie dostanie kawalerzysty , cenna za rekrutacje z 1 niewolnika to 100 sztuk srebra (gdy badamy 10 płacimy tylko 500szt.)
niewolnicy zwykłych możemy w gospodarstwie zrobić oswobodzenie niewolników i za 10sztuk srebra (10%szans) będziemy mieli o 1 więcej wolnego mieszkańca

a co do handlu sprzedajemy je po x2 jej wartości

jeszcze jest coś takiegoi
- demon (np.)
w tedy mamy 50%szans na zdobycie 300 łask
ale trzeba wstrzymana zostanie produkcja łask a zacznie się od klikanie demona trwa to 6h ...
myślę że się podoba ....:D :cool: :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
a niewolnicy sie zbuntuja i nas zatakuja nie dziekuje;D
albo demony opanuja swiat
 

DeletedUser

Guest
żal mi was
dobry pomysł a wy marudzicie
*****

dobry bo Twój? a ja już widziałem kilka podobnych...
ten odznacza się wyjątkowo źle, pomijając fakt, że średnio go rozumiem, a "urzycie" kuje mnie w oczy.
Demony? No nie...:eek:
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem ten pomysł jest bez sensu po co niewolnicy skoro już jest opcja "Rekrutuj wojsko" a te demony to ...:mad: bez sens
 

DeletedUser

Guest
demony? oczywiście na nie. i nie kopiuj pomysłu najemników zastępując najemników niewolnikami:)
 

DeletedUser

Guest
Nie, ponieważ podobnych postów było dużo, a te demony to dopiero pomysł. :D W teorii to dobry pomysł ale w pratyce to dość cienki. Np. Gadają dwaj przyjaciele ja mam tyle i tyle demonów a ja tyle i tyle :D ale w praktyce leży :D
 

DeletedUser

Guest
Nie, ponieważ podobnych postów było dużo, a te demony to dopiero pomysł. :D W teorii to dobry pomysł ale w pratyce to dość cienki. Np. Gadają dwaj przyjaciele ja mam tyle i tyle demonów a ja tyle i tyle :D ale w praktyce leży :D

demony to zniewolone boskie potwory.....
 

DeletedUser

Guest
Zabinski ja zagłosuje na nie głównie dlatego że nie umiesz zachować się na forum bo teksty "żal mi cie" to po 1 wyszły z mody a po 2 to "żal mi ciebie" .
 

DeletedUser77

Guest
Propozycja odrzucona.
Każdy kolejny pomysł coraz bardziej baśniowy i magiczny.
Może jeszcze dodamy smoki transportowce...
 
Status
Zamknięty.
Do góry