[Naprawiony] Handel u Zarządcy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Po dzisiejszej aktualizacji pojawił się problem z handlem surką między miastami korzystając z opcji Zarządcy. Jak wejdziemy w handel poprzez Zarządce i nie będziemy nic zmienić, to wszystko jest ok. Jednak jeśli zmienimy w górnym pasku sortowanie miasta na jakieś inne niż to domyślne nie można przesuwać okienek z miastami na dół...przez co nie można wysyłać surki między miastami.

Skrypty wyłączone, przeglądarka najnowsza, wyczyszczona, świat Sparta
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Handel u Zarządcy

Co prawda nie używam tego handlu, ale sprawdziłem i faktycznie nie działa... świat Akcjum, skrypty mi się same po aktualizacji wyłaczyły więc wyłączone :p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Handel u Zarządcy

Ja sam ostatnio też mało używam. Jednak na forum w grze pojawiły mi się takie głosy, plus tutaj widziałem w innym temacie, to postanowiłem to zgłosić. Może w ten sposób szybciej trafi do poprawy...choć na efekty pewnie znowu przyjdzie czekać sporo czasu.
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Handel u Zarządcy

Dziękuję za zgłoszenie problemu. Sprawa zostanie przekazana do poprawki.
 

DeletedUser

Guest
Handel premium szwankuje

Witam.
Od minimum wczoraj handel premium dziala nie tak jak powinien. Pierwszy raz da sie przeniesc miasta na dol lecz kolejny juz nie. Miasta zaznaczaja sie jakby sie chcialo je skopiowac lecz nie przenosza sie na dolne pola . Czy ktos ma podobny problem?

Temat do skasowania. Nie zauwazylam , ze podobny post juz jest. Przepraszam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Handel premium szwankuje

Tak, inni też mają ten problem i na pewno ktoś już to zgłosił.
Jednak na poprawkę tej usterki prawdopodobnie będzie trzeba
poczekać do następnej aktualizacji, czyli przyszłej środy.
okok.gif
 
Do góry