[Omawiane] Handel złotem - dotarcie złota po przejęciu miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3480
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Mam takie pytanie, oddaje wioskę i leci od innego gracza złoto z handlu do mnie. Dojdzie zaraz po przejęciu. Czy wiadomo kto dostanie te złotko??

w sumie za 1,5h będę wiedział ale może ktoś wie :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Handel złotem - dotarcie złota po przejęciu miasta

Stawiam, że nowy właściciel.
Ale daj znać jak wyszło :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Handel złotem - dotarcie złota po przejęciu miasta

Trochę głupio by było, gdyby to nowy właściciel dostał złotko w sumie. Ten z chęcią poznam wynik doświadczenia:)
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Handel złotem - dotarcie złota po przejęciu miasta

Mam takie pytanie, oddaje wioskę i leci od innego gracza złoto z handlu do mnie. Dojdzie zaraz po przejęciu. Czy wiadomo kto dostanie te złotko??

w sumie za 1,5h będę wiedział ale może ktoś wie :)

Transakcja zostanie anulowana jeśli stracisz miasto.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Handel złotem - dotarcie złota po przejęciu miasta

Jak tam Manfred? Jest tak jak przedmowca mowi?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Handel złotem - dotarcie złota po przejęciu miasta

raczej nie. Dla czego raczej a bo jak kiedyś przejmowałem wioskę od kogoś to jeszcze długo do mnie surka docierała.

Obecnie ja nie dostałem złota ale czekam na info od koleżanki która dostała odemnie wioskę jak tylko będę miał jakieś wiadomości to wam to przekaże.

ale myślę że to ona dostała mojego golda :(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Handel złotem - dotarcie złota po przejęciu miasta

Ok, podziekowac :)
Zlotko to taki bonus do miasta hehe, o wiele pewnie nie zbiedniejesz orzez to:)
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Handel złotem - dotarcie złota po przejęciu miasta

raczej nie. Dla czego raczej a bo jak kiedyś przejmowałem wioskę od kogoś to jeszcze długo do mnie surka docierała.

Obecnie ja nie dostałem złota ale czekam na info od koleżanki która dostała odemnie wioskę jak tylko będę miał jakieś wiadomości to wam to przekaże.

ale myślę że to ona dostała mojego golda :(

Jesteś w błędzie, jestem pewny że transakcja została anulowana, złoto wróciło do kupującego a surka do Ciebie (lub przepadła). Miałem takie sytuacje już i dlatego odpowiedziałem na te pytanie. Wymieniałem surowce z kims i po 1-2h wyskoczyło mi powiadomienie że zostało to anulowane, na początku nie wiedziałem o co chodzi ale sprawdziłem że właściciel miasta się zmienił i wtedy wszystko się wyjaśniło.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Handel złotem - dotarcie złota po przejęciu miasta

Jesteś w błędzie,

Nic nie jestem w błędzie. Napisałem tylko że ja złota nie dostałem a to oznacza że nie mogę być w błędzie. A co do drugiej osoby czy dostała czy nie jeszcze nie wiem i jak będę wiedział to napisze.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Handel złotem - dotarcie złota po przejęciu miasta

Jak dla mnie, to przy wymianie surki/złota przez targowisko, to w momencie straty wioski przez Ciebie, Twoja surka przepada (w przypadku złota nie wiem, czy jest tak samo, bo ono nie jest z magazynu miasta, tylko przynależy do danego konta), a osoba, która słała do Ciebie do Ciebie transport otrzymuje złoto/surkę z powrotem.

Trochę inaczej jest w przypadku przejmowania miasta i transportów surki nie przez wymianę na targowisku, a normalne przesyłanie surki z miasta do miasta...surka wysłana do miasta, które zmieniło właściciela nadal do niego płynie i można z niej korzystać.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Handel złotem - dotarcie złota po przejęciu miasta

Potwierdziło się - ani ja nie dostałem golda ani osoba która wioskę mi przejmowała. A wiec transakcja została przerwana.

Pozostaje temat samego handlu surka za surkę albo po prostu wysłania surki do kogoś - bo tu pamiętam że kiedyś surka docierała nawet jak wioską została przejęta
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Handel złotem - dotarcie złota po przejęciu miasta

Jak wyślesz surkę, a ktoś straci miasto, do którego posłałeś surkę, to surka dotrze do tego miasta, już do nowego właściciela...tak jak pisałem:)

Sam sobie wysyłam tak czasem surkę i ją dostaje. Podbijam jakiegoś nieaktywnego wroga i ślę sobie przed przejęciem trochę surki na rozbudowę tego miasta...i tę surkę dostaję:)
 
Do góry