Handlarz;.

  • Rozpoczynający wątek kybpyp3
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 47 71,2%
  • Nie

    Głosy: 6 9,1%
  • Obojętnie

    Głosy: 5 7,6%
  • do poprawy

    Głosy: 8 12,1%

  • W sumie głosujących
    66

DeletedUser

Guest
Chciałbym zgłosić pomysł, dotyczący handlarza fenickiego. Chodzi o to, żeby wprowadzić do jego oferty statki. Oczywiście niemożliwe byłoby kupno statku kolonizacyjnego. do wybory byłyby zawsze 2 losowo wybrane statki.
Cennik:
Statek transportowy-487 srebra
Birema-498 srebra
statek ogniowy-564 srebra
brander-582 srebra
szybka łódź transportowa-523 srebra
trirema-613 srebra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
pomysł elegancki ale ceny to lekka przesada tym bardziej że np. jedna katapulta kosztuje dużo więcej srebra niż ceny podane przez Ciebie za statki...

Także ceny na pewno do poprawy...
ale głos na tak
 

DeletedUser7672

Guest
przecież kawalerzysta więcej kosztuje niż podana tutaj cena.
 

DeletedUser

Guest
kybpyp3 przemyśl ceny jeszcze raz i edytuj swojego posta i popraw ceny na bardziej realne a więcej pewnie osób zagłosuje bo ogólnie pomysł jest fajny ;D
 

DeletedUser

Guest
Statek transportowy-2564 srebra
Birema-2675 srebra
statek ogniowy-2945 srebra
brander-2967 srebra
szybka łódź transportowa-2812 srebra
trirema-3078 srebra
 

DeletedUser

Guest
W sumie to jestem na tak, ale trochę nie logiczne żeby na ten statek handlarza wpakowało się jeszcze inne statki... ;P
Ale nie chciałbym żeby te statki i jedn. lądowe były ze sobą 'mieszane', tzn. żeby nie było czegoś takiego jak, do wyboru: rydwany; hoplici; biremy. Lepiej żeby było osobno, np.: rydwany; hoplici; procarze, i druga tabela: (np. obok) biremy; ogniki; transportowce.
PS. Ten drugi cennik lepszy.
 

DeletedUser9694

Guest
Kto powiedział, że musi mieć je na sobie? Może holować za sobą statki ;)
 

DeletedUser7800

Guest
Hehe, wyobraź to sobie:] Taki rządek za nim? ; )

Statki kupieckie (tych bogatrzych kupców) zawsze miały obstawę:)

Ja bym zrobił tak, że można kupić tylko statki bojowe. I powiedzmy z 3 rożnych rodzai statków (każdy rodzaj w 3 sztukach) możno kupić 3:D
To było by sensowne, bo kto sprzedał by wszystko co ma do własnej obrony?

Takie ceny:
statek ogniowy jedna sztuka 3000 srebra
birema jedna sztuka 2000 srebra
tirema jedna sztuka 4500 srebra

Złonczyłem razem drewno kamień i srebro + trochę zysku dla handlarza:)
żeby mógł odbudować sprzedane statki:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dobre

Ja mam jeszcze inną propozycję. Kolon = 21600 srebra, lecz zabiera miejsce w gospodarstwie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dobre

Pomysł fajny ale żeby kolona kupować? Jaki Handlarz ciągnie za sobą 170 ludzi ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dobre

Trochę czasu minęło od założenia tematu i chyba administracji się nie podoba jak jeszcze nie dodany. Jestem na TAK
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Dobre

Ja mam jeszcze inną propozycję. Kolon = 21600 srebra, lecz zabiera miejsce w gospodarstwie

Handlarz to zawsze kojarzy mi się z drobną pomocą na starcie gry , nie wiem kto miałby na początku gry magazyn na 21600 srebra .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dobre

zresztą surowce razem wzięte to 30.000 a na tyle nie ma magazynu, kolona radził bym nie dodawać bo nie ma sensu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handlarz;.

ja to bym w ogóle wprowadził możliwość handlu jednostkami ty sprzedajesz mi hopków a ja tobie kawalerie.

tylko, że skończyło by to się, że każdy miał by po 3 konta i w pierwszym wszystkie jednostki z pozostałych 2.

Na każdy problem jest rozwiązanie.
 
Do góry