Hegemonium

  • Rozpoczynający wątek hater
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
hegemoniummm.jpg

Szukasz masówki? Źle trafiłeś...

=====Założyciele=====

Hater


====Rada====

Vilgefortz

sosik1982

Hardkor69



===Rekrutant===
===Dyplomata===

PanPriam

HEGEMONIUM
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Hegemonium

literówka w obrazku, powinno być: "tego typu kwestiach". ogólnie nie jest źle, plus za grafikę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hegemonium

Dzięki za pozytywną opinię i informację, już poprawiłam literówkę :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hater wstaw poprawiony obrazek! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hegemonium

Nie żebym się czepiał, ale "Przez wzgląd" nie brzmi jakoś trafnie... nie lepiej "Ze względu"? :) Ogólnie prezentacja sojuszu mi się podoba.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hegemonium

Ostatnio chyba rzadko ludzie robią takie rzeczy na forum... No ale jak sojusze teraz powstają na kilka dni... 2 tygodnie. Ciach. Fuzja. Ciach. Nowy świat... :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Hegemonium

Bardzo mi się podoba prezentacja :cool:
9/10
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Hegemonium

Ładna, rzeczowa prezentacja, do tego grafika mi sie tez podoba (pewnie przez ciemna kolorystyke). Byly male bledy jezykowe, ale kto ich nie robi..
8,5/10 dla mnie, lekko w dol za ta duza kolorowa czcionke o radzie sojuszu ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hegemonium

Mnie również podoba się prezentacja, aczkolwiek mam pytanie bo może mi pamięć szwankuje ale Wasz sojusz powstał chyba troszkę wcześniej ??? o ile się nie mylę to była Gamma tam się spotkaliśmy :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Hegemonium

Jedna z lepszych prezentacji, plus za grafikę.
9/10
 
Odp: Hegemonium

Mnie również podoba się prezentacja, aczkolwiek mam pytanie bo może mi pamięć szwankuje ale Wasz sojusz powstał chyba troszkę wcześniej ??? o ile się nie mylę to była Gamma tam się spotkaliśmy :)
Jeśli i mnie pamięć nie myli, to faktycznie na Gammie był kiedyś taki sojusz. Hatera też wydaje mi się, że kojarzę właśnie z Gammy.

Co do prezentacji, to również jest bardzo dobra. Z uwag wymienię tylko to, co bardzo mi się rzuca w oczy: brakuje mi wypisanej rady na obrazku w miejscu do tego przeznaczonym.

PS. Jeśli chcecie usunąć ten niepotrzebny załącznik, to dajcie mi znać na priv, a pomogę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hegemonium

Mnie również podoba się prezentacja, aczkolwiek mam pytanie bo może mi pamięć szwankuje ale Wasz sojusz powstał chyba troszkę wcześniej ??? o ile się nie mylę to była Gamma tam się spotkaliśmy :)
Dobrze Pamiętasz!
Dlatego data jest 2010 wyciągnąłem ją z forum Hegemonium z gammy. Sam dokładnie nie pamiętając daty powstania.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hegemonium

Hej. Dziękuję za pozytywne opinie :) Już wpisałam radę, zaraz hater powinien zmienić na poprawny :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hegemonium

Ja daje yyy. 9,5/10 brakuje mi progu punktowego :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hegemonium

Temat chyba można zamknąć, bo sojusz przestał istnieć na tym świecie.
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Hegemonium

Sojusz juz faktycznie nie istnieje, wiec zamykam temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry