Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30647

Guest
Nie do końca Króliku, Koksy zaczęły świat w Sezonach na zaproszenie bodajże goncia. Później odeszli od nas i zaczęli na nowo jako Koksy. Mówiłem cały czas że nie pozwolę żeby Koksy jako sojusz wygrały świat. I tego słowa dotrzymałem a to że gracze weszli do Sezonów ( 14 z 45 ) i otrzymali mieczyki to co innego. Niektórych z ich graczy szanuje i nie mam nic przeciwko jak też w innych sojuszach. Synopia już dawno zamknięta i nie ma co do niej wracać, teraz mamy Helike i na niej się skupiamy.
 

DeletedUser15394

Guest
Gdzie tak pisałeś? Pierwsze słyszę, koksy wbiły na synope dla zabawy nawet nie planowaliśmy tam wygrywać ale poziom świata był strasznie niski można było wchodzić na świat raz dziennie żeby wsadzić kolona moralowego tylko bo prawie nikt nie atakował tylko miasta oddawali (synopa była chyba w czasie budowy cudów na pandosi czy się mylę?)
 
Nie do końca Króliku, Koksy zaczęły świat w Sezonach na zaproszenie bodajże goncia. Później odeszli od nas i zaczęli na nowo jako Koksy. Mówiłem cały czas że nie pozwolę żeby Koksy jako sojusz wygrały świat. I tego słowa dotrzymałem a to że gracze weszli do Sezonów ( 14 z 45 ) i otrzymali mieczyki to co innego. Niektórych z ich graczy szanuje i nie mam nic przeciwko jak też w innych sojuszach. Synopia już dawno zamknięta i nie ma co do niej wracać, teraz mamy Helike i na niej się skupiamy.
nie, nie było tak. Jeśli chcesz mogę wrzucić tu kolejne screeny z tego co pisałeś i publika oceni. Każdy z ustaleniowców widział te wiadomości więc nie wiem po co próbujesz się wybielić. Obrażałeś ich, obiecywałeś, że nie pozwolić żeby kosiarze mieli mieczyki(i chodziło ci o graczy a nie nazwę soja, skoro narzekałeś na ich charakter, to co o was piszą i skreślałeś konkretnych graczy, których finalnie wziąłeś). Obiecywałeś przejście do nas, byleby nikt od nich nie wygrał i twój sojusz z tego co mi później pisali był na to gotów, to ty wolałeś pokazać ile jest warte twoje słowo.

A tak co do tłumaczeń, że chodziło o nazwę sojuszu czy co ty tam chcesz wykazać - napisałem Ci na grze, mniej Harnasi czy tam kryształów mocy a więcej książek, bo facetowi w twoim wieku nie wypada wypisywać takich głupot w internecie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15394

Guest
Też bym dostał blache jakby mnie kręciło rozbijanie wojska co 2 dni przez 4 miesiące :D
 
Do góry