Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30020

Guest
Nie powiem kto zaczął latać w bonusie, swoją drogą też byłeś na grze :p
 

DeletedUser15394

Guest
Coś mi na tym świecie prawie znośnie idzie, zmieniłem ustawienia okienek. Może wróci do normy.
kiedyś musisz mi pomóc znowu jakieś fajne logo zrobić ale szefowa kazała bez chińskich bajek to czekam na dobry moment żeby pasowało do sytuacji na świecie a na synopie akurat w punkt było:D
 

DeletedUser15394

Guest
Wiem za co dostał i zaproponowałem mu pomoc ale wolał co innego - wiedziałem i tak że pewnie skończy tak czy inny sposób jak co świat, jego przyjęcie było ryzykowne ale tragedii nie ma 2 stracone miasta z czego jedno zabrane chyba po kilku godzinach a reszta nasza :)
Boguś dostał fejki w nagrodę za swoje niesportowe zachowanie :)
I nie 100 tylko ok 700 - tak słyszałem :rolleyes:
 

DeletedUser15394

Guest
Widzę że prawdziwy wojownik od was najwyżej w wojo - prawie mój kolega
 
i 3 razy z niej wyleciałeś
Zaczynałem jako prezes, oddałem stołek trelce, nikt mi go nie zabrał i dobrze wiesz czemu to zrobiłem. W czasie kiedy mieliście sojusz do zabawy posypał się dwa razy, podpisaliście pakt z satyrykiem(XD) i doprowadziliście do rozłamu w nim. No gratuluję Kacper, pajacuj dalej :v
A no i trzecia zmiana rady to moment, w którym sojusz się zbuntował i powiedział że albo wracam do sterów albo dajemy sobie spokój z dimale, więc tym razem też nikt mnie raczej z niej nie wyrzucił.
 
Do góry