Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

Dowalić, ale nie za zdradę.Na ten temat juz wszystko bylo powiedziane.
Za gadanie teraz głupot i odwracanie kota ogonem.
Ironizowanie, wyciąganie "honoru" i "uczciwosci" skoro serwer tak wyglądał przez ich brak z waszej strony.
Dalej nie potraficie przegrywać i się juz chyba nie nauczycie.
(moge pomoc mam niejakie doswiadczenie)
To była odpowiedz dla Duśka, który tak samo jak ja ironizuje aktualną sytuację. Nie gadaj mi, że nie zrobilibyście tego samego nawet bez tej "zdrady". Od kiedy gram w tę grę zawsze robicie coś lewego by ułatwić sobie wygraną. Mi też się zdarzało przegrywać i po kilku serwerach już się przyzwyczaiłem xd
 
To była odpowiedz dla Duśka, który tak samo jak ja ironizuje aktualną sytuację. Nie gadaj mi, że nie zrobilibyście tego samego nawet bez tej "zdrady". Od kiedy gram w tę grę zawsze robicie coś lewego by ułatwić sobie wygraną. Mi też się zdarzało przegrywać i po kilku serwerach już się przyzwyczaiłem xd


Wymień chociaż dwie sytuacje,gdzie ułatwiliśmy sobie wygraną.
Albo chociaż jedną.
Knajpa?
Ktora jak chcielismy pakt po waszej fuzji z Aferą to kazaliscie nam sie o niego prosić,bo inaczej nie dostaniemy, a potem w miesiac zostala rozebrana?
Tutaj?
Jak mieliście dostać z 20+ miejsc w sojuszu dominacyjnym, ale woleliscie 30 u VVV to nie macie żadnego?
Czy moze jeszcze jakies inne swiaty gdzie grales?
No,bo trzecim i ostatnim skad cie kojarze to Karistos.Gdzie grales...z nami xd Ale tam to nie oszukiwalismy
 
To była odpowiedz dla Duśka, który tak samo jak ja ironizuje aktualną sytuację. Nie gadaj mi, że nie zrobilibyście tego samego nawet bez tej "zdrady". Od kiedy gram w tę grę zawsze robicie coś lewego by ułatwić sobie wygraną. Mi też się zdarzało przegrywać i po kilku serwerach już się przyzwyczaiłem xd
Szkoda, ze tego nie mówiłeś jak dostawales miecze za darmo Tomeczku
 
Ale wiesz że te "wojenke na zgłoszenia" na Helike m.in. zaczęli ludzie z którymi grasz w tym momencie nie? xd
A co miałem mówić? Dobrze wiesz Kacper o jakie sytuacje mi chodzi, dodaj do tego jakieś dziwne wojenki na zgłoszenia chociazby na Helike, specjalne lagowanie Olimpu czy podbieranie graczy. Nie pamiętam wszystkiego, musiałbym latać po kazdym serwerze co grałem i sobie przypominać
 
Co miałeś mówić?
No ze nie chcesz grać z ludźmi, którzy nie grają czysto
Tyle, nikt by cię na siłę nie ciągnął xd
Jakbym nie chciał z wami grać to bym nie grał przecież. Każdy ma swoje za uszami. Ja problemu nie mam, że sobie kilku imbecyli wzieliście na swoją strone, tylko uważam że nie ma co się podniecać tym serwerem xd
 
No ta, pisałem ci już dlaczego wyszło tak, a nie inaczej. Już tak na serio to dzięki za gierke, trochę się męczyłem pod koniec. Gratuluję wygranej, może kiedyś coś jakiś fajniejszy serwerek się trafi
No ja wiem że pisałeś, nadal uważam że dało się to inaczej załatwić ale wyszło jak wyszło, poprostu mi przykro że tak zrobiliście chłopaki
 
Do góry