Heroes Of Might And Magic 4

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
To jest jedna z najlepszych gier niestety grałem w nią jak miałem viste zmieniłem na xp windowsa bo vista to jest gorsza i czy poda mi ktoś link z stroną do pobrania z tą grą proszę
 

DeletedUser

Guest
Ja grałem w Heroes Of Might And Magic 3,4,5 i powiem ci szczerze, że 3 była z tych wersji najlepsza, później 5 a na końcu 4 moim zdanie ta wersja jest koszmarna.
Jak zjadę w necie to ci wyśle linka na pw gdzie sobie ściągniesz gierkę.:)
 

DeletedUser

Guest
Heros dobra gra w ktorej trzeba pomyslec

5 jest lepsza niż 4 o wiele

3 The BEST! :D
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie 4 jest lepsza od 5 penwie uwazam tak bo nie mam na 4 sie mozna zawiesc ale fajnie sie nawet gra
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes Of Might And Magic 4

Rzeczywiscie, fajna gra :) Az pomyslec, ze zrobilem 3 pierwsze kampanie :D Obecnie robie 4. A co do 4 jest super, 6 edycja gry mnie prawie zwalila z nog!
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Heroes Of Might And Magic 4

Co prawda, czwórka jest zupełnie inna od reszty, ale osobiście uważam że nie jest taka zła, gdyby była wydana pod innym tytułem niż Heroes of might and magic, to z całą pewnością nie była by aż tak zjechana przez krytykę. Czwóreczka odchodzi od systemu z poprzednich części i system strategiczny został znacznie okrojony na rzecz systemu rpg, ale moim zdaniem to było bardzo ciekawe rozwiązanie. Moim zdaniem najbardziej tylko brakowało w HoMM IV ulepszeń jednostek, ale sam pomysł wyboru np: hydra albo czarny smok, był dość ciekawy. Armia składająca się z np samych bohaterów też była fajnym elementem, gdzie bohater nie był już tylko "pasywnym kontenerem do prowadzenia oddziałów", a również aktywnie, jak jego wojska brał udział w walce. W sumie chętnie bym chyba zagrał sobie w czwóreczke, mimo że tak jak pisaliście, z HoMMów był jedną z gorszych części, ale za to w miarę dynamiczną i barwną;)
 
Do góry