[Omawiane] identyczny czas wejścia ataku

  • Rozpoczynający wątek Pozdro600
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Co się dzieje w przypadku gdy kolon i czyścioch wchodzą w tej samej sekundzie ? Bo z tego co wiem w grepo nie ma ms.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: identyczny czas wejścia ataku

W poglądach wojsk będzie widoczny atak który wchodzi pierwszy
 

DeletedUser

Guest
Odp: identyczny czas wejścia ataku

Wtedy musisz liczyc na szczescie:) Jak okaze sie, ze czyscioch wchodzi pierwszy, to masz szczescie, a jak drugi, to pecha;)
 

DeletedUser18794

Guest
Odp: identyczny czas wejścia ataku

a kolejność ataków nie zależy przypadkiem od czasu ich wysłania? znaczy jeśli dwa ataki wchodzą na tą samą sekundę, to pierwszy zawsze będzie ten wysłany wczesniej. Tak wynika z moich obserwacji i jeszcze się nie zdarzyło, żeby było inaczej.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: identyczny czas wejścia ataku

a kolejność ataków nie zależy przypadkiem od czasu ich wysłania? znaczy jeśli dwa ataki wchodzą na tą samą sekundę, to pierwszy zawsze będzie ten wysłany wczesniej. Tak wynika z moich obserwacji i jeszcze się nie zdarzyło, żeby było inaczej.

też byłem o tym przekonany przez całą moją kariere w grepolis, na setki przypadków ani raz nie było inaczej jednak są dowody na to że nie od tego to zależy (mało prawdopodobne a jednak) :D

Dlatego zawsze sprawdza się podgląd wojsk (potrzebny zarządca) - tam będziemy widzieć który atak wchodzi pierwszy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: identyczny czas wejścia ataku

też byłem o tym przekonany przez całą moją kariere w grepolis, na setki przypadków ani raz nie było inaczej jednak są dowody na to że nie od tego to zależy (mało prawdopodobne a jednak) :D

Dlatego zawsze sprawdza się podgląd wojsk (potrzebny zarządca) - tam będziemy widzieć który atak wchodzi pierwszy.

Gorzej jak atak czyszczacy, ktory wejdzie w tej samej sekundzie wysle np. ktos z sojuszu w celu wyczyszczenia miasta XD wtedy nie wiadomo...
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: identyczny czas wejścia ataku

Jezeli dwa ataki wchodza do miasta w tej samej sekundzie to pierwszy powinien wejsc ten, ktory zostal wyslany wczesniej.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: identyczny czas wejścia ataku

Jezeli dwa ataki wchodza do miasta w tej samej sekundzie to pierwszy powinien wejsc ten, ktory zostal wyslany wczesniej.

Niedawno była awantura na forum grepolis bo gracze rzucili się na mnie za wyjaśnienie tego typu; z screenami i tematami potwierdzającymi że jednak to nie jest spowodowane przez wysyłanie, wszystko widać w podglądach wojsk. Jeżeli trzeba to poszukam tego tematu
 

DeletedUser

Guest
Odp: identyczny czas wejścia ataku

Ja zawsze myślałem że na Grepo są milisekundy, ale nie są nigdzie w grze prezentowane, a to z powodu anty-tajmingu. Nikt nie jest w stanie wysłać ataku na daną sekundę, jeśli się tak zdarzy to z przyczyny szczęśliwego losowania randomowej wartości przy anty-t.

A więc o kolejności w obrębie jednego miasta można się przekonać tylko zerkając na "ruchy wojsk", w obrębie jednego gracza na opcję z zarządcy, a w przypadku różnych graczy gra nie dostarcza narzędzi do określenie kto pierwszy. Zawsze gdy trafiłem na tą samą sekundę, dla pewności cofałem atak i puszczałem jeszcze raz.

O zasadzie kto dłużej płynie ten pierwszy pierwsze słyszę.
 

DeletedUser18794

Guest
Odp: identyczny czas wejścia ataku

Zawsze gdy trafiłem na tą samą sekundę, dla pewności cofałem atak i puszczałem jeszcze raz.

a ja nie i jeszcze nie trafiłem w siebie samego, ani też nie trafił we mnie przypadkowo nikt inny.
Taka nauka jak statystyka powiedziałaby, że skoro na ponad spokojnie 100 przypadków jeszcze mi się nie udało obalić tej zasady, a wszystkie 100 przypadków ją potwierdza ----> to znaczy, że ta zasada jest prawdziwa, albo powinienem zacząć grać więcej w lotka
 

DeletedUser

Guest
Odp: identyczny czas wejścia ataku

raz miałem taką sytuację,że moje zapałki wchodziły w tej samej sekundzie co kolon kumpla.
Na szczęście atak zaliczyło wtedy jeszcze na wroga.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: identyczny czas wejścia ataku

hmmm..... mi się tak jeszcze nie zdarzyło może to jest przypadkowo że raz się uda a raz nie ?
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: identyczny czas wejścia ataku

mi trzy razy zdarzyła się sytuacja że mój kolon i idące moje wsparcie wchodziły w tej samej sekundzie i zawsze system ustawiał dobrze : wpierw atak z kolonem potem wsparcie więc zasada co wcześniej wysłane to szybciej się sprawdza ;)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: identyczny czas wejścia ataku

Wydaje mi się ,że gra liczy też milisekundy,więc jeśli wysłałeś natychmiast ,gdy zegar wybił odpowiednią godzinę i AT przesunął 10 sek wprzód ,to powinno wejść przed kolonem...
Miałem taką jedną sytuację na pi,ale się poszczęściło =}
 

DeletedUser

Guest
Odp: identyczny czas wejścia ataku

a czy to nie jest tak jak w innej grze inno (Plemsy), ze kazdy atak ma "ID" (numer ataku, czyli wyslany wczesniej atak ma mniejsze id) - i wlasnie wg. ID jest kolejnosc :)?

to najrozsadniejsza opcja, tak dziala to na swiatach bez ms.
 
Do góry